Podkategoria: Depresja

Sortuj po:

 • Leczenie uzależnień, depresji, »

  Leczenie uzależnień, depresji, alkoholizm, narkomania - Klinika MEDOX

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medox to prywatna Klinika odwykowa położona dyskretnie, pod Warszawą. Nasz Szpital posiada oddziały:
  - detoksykacji alkoholowej ( popularny detoks alkoholowy, odtrucie)
  - detoksykacji osób uzależnionych od środków psychoaktywnych ( narkotyków, leków uspokajających i nasennych, przeciwbólowych )
  - oddział terapii uzależnień ( psychoterapia uzależ

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie choroby alkoholowej »

  Leczenie choroby alkoholowej

  Choroba alkoholowa, objawy, stadia, powikłania, sposoby leczenia. Detoksykacja alkoholowa, psychoterapia alkoholizmu, informacje dla pacjentów i rodzin.
  Nasz szpital istnieje od 2008 roku, jest położony pod Warszawą, pacjentów zainteresowanych leczeniem konsultujemy również w naszym biurze w Warszawie.
  Nasza specjalność to leczenie alkoholizmu i depresji o wszelkiej etiologii.
  W s

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin »

  Psycholog Lublin

  Klienci poszukują wsparcia takiego jak www.psycholog-lublin.eu/terapia-lublin-oferta]terapia lublin z różnorodnych przyczyn, do których należą zaburzenia osobowościowe, niepokój, objawy depresji, problemy psycho-seksualne, problemy w relacji małżeńskiej czy w sferze zawodowej. Terapia różni się od zwykłej rozmowy między innymi tym, że cała uwaga koncentruje się na kliencie. Jest to pomocne pacje

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Psycholog Wrocław

  Korzystanie z usług psychoterapeutów zyskuje w naszym kraju coraz większą popularność. Zasadniczym walorem psychoterapii indywidualnej wydaje się sposobność zyskania innej, świeżej i uwalniającej perspektywy na nas samych oraz nasze napięcia emocjonalne. W związku z tym psycholog w toku swej pracy usiłuje ukazywać pacjentowi to, czego dotąd nie widział, ewentualnie naprowadzać na to, czego aktualn

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Depresja »

  Depresja

  Dobrze jest, aby chcieć interesować się oraz rozweselać osobę chorującą na depresję. Jednym z najczęściej występującyh objawów depresji jest ustawiczny zły nastrój i dojmujące odczucie smutku. Specyficzne dla osób chorujących na depresję jest znaczące poczucie beznadziei. Otwórz witrynę oraz zobacz jak można poradzić sobie z symptomami depresji.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica »

  Nerwica

  Blog poświęcony zaburzeniom psychicznym oraz problemom, z którymi mierzy się od czasu do czasu każdy człowiek. Treści pomagają w doskonaleniu takich umiejętności, jak self-compassion i cloudymind.pl/akceptacja/]akceptacja .

  Główną obszarem poruszanym w artykułach są zaburzenia lękowe, takie jak derealizacja, depersonalizacja, fobie i bardziej ogólnie nerwica. Są tutaj opisane także za

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna Klinika Psycholo »

  Profesjonalna Klinika Psychologiczna i Psychiatryczna

  Każdy z nas ma w swoim życiu chwile zawahania lub pewne problemy. Czasem jednak warto zwrócić się o pomoc do innych osób. Klinika Psychomedic to profesjonalny gabinet, w którym możemy zasięgnąć porady profesjonalistów. Skupiamy zespół najlepszych lekarzy z różnych dziedzin. Są to psycholodzy, psychiatrzy oraz psychoterapeuci, którzy świetne radzą sobie z problemami ludzkiej natury. Każdego pacjent

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Depresja

Depresja - nowa strona:

Adres: