Strony związane z hasłem 'wady postawy':

Sortuj po:

 • Bio-rytm gabinet biorezonansu »

  Bio-rytm gabinet biorezonansu i rehabilitacji domowej Kraków

  Gabinet biorezonansu i rehabilitacji ruchowej specjalizujący się w terapii antynikotynowej, testach alergicznych i odczulaniu, oraz rehabilitacji ruchowej.
  Prowadzimy terapię biorezonansem z wykorzystaniem aparatu BICOM2000. Terapia zaliczana do medycyny alternatywnej, skuteczna w walce z alergią i uzależnieniem nikotynowym.
  Testy alergiczne przeprowadzamy już u małych dzieci, u któryc

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skolioza »

  Skolioza

  Jeżeli dostrzegasz u swojego dziecka symptomy skoliozy, pomyśl, by zacząć ją leczyć czym prędzej. Skolioza może doprowadzić do trwałego zwyrodnenia kręgosłupa, a także do wczesnej śmierci. Bardzo trudna jest skolioza, która rozpoczyna się już u dzieci. Jeśli masz kłopoty z plecami, rób pewną ilość gimnastyki. Jeżeli chcesz poznać zalecenia odnośnie normalnego życia ze skoliozą zajrzyj na prezentow

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa »

  Rehabilitacja Warszawa

  Placówka leczenia skoliozy w Warszawie „Ortho-Medica”. Wśród możliwych propozycji mamy masaże, wiele rozmaitych metod leczniczych, a pośród nich wynaleziony przez polskich naukowców sposób korekcji wad postawy „PRESSIO”. Jest to niezwykle dobra metoda, gwarantująca zniwelowanie skrzywienia kręgosłupa. Oferta „Ortho-Medica” obejmuje całościowe podejście do problemów związanych z układem kostnym.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »