Strony z województwa Dolnośląskie:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Masaż Wrocław - Gabinet Masażu we Wrocławiu oraz wizyty domowe »

  Gabinet Masażu Leczniczego i Relaksacyjnego BIOLINE, to elegancki salon masażu mieszczący się w samym centrum Wrocławia, blisko Dworca Głównego i Arkad Wrocławskich. Możesz tu skorzystać zarówno z masaży leczniczych jak i relaksacyjnych. Specjalizujemy się w masażach leczniczych kręgosłupa/pleców, które są bardzo szybkim i skutecznym rozwiązaniem w tego typu dolegliwościach. Jeśli żyjesz w ciągłym stresie, zdenerwowaniu i napięciu, chcesz wypocząć psychicznie i fizycznie, to wypróbuj również szczególnie relaksujących i przynoszących głębokie odprężenie masaży relaksacyjnych. Jeśli szukasz masaży wykonywanych na najwyższym poziomie, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Wszystkie inne szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej: www. GabinetMasazu. wroclaw. pl

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Detox »

  Detoksykacja - najkrótsza droga do zdrowia, witalności i urody. Duży zastrzyk energii i redukcję toksyn, zwłaszcza metali ciężkich. Detox poprawia pracę nerek i wątroby, usprawnia krążenie, Przyśpiesza przemianę materii. Pomaga też w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Czy naprawdę jesteśmy pełni toksyn i czy oczyszczenie się z nich będzie nas chronić przed chorobami, oraz pomoże w wyleczeniu takich chorób jak: rak, cukrzyca, czy choroby serca ?
  Każdy człowiek posiada ogromną ilość toksycznego,trującego materiału w swoim organiźmie powodującego choroby i niedomagania.
  Przez proste usunięcie osadu z wątroby i nerek, oczyszczenie krwi, oczyszczenie z metali, oczyszczenie z parazytów, z drożdżaków, oczyszczenie organizmu z tłuszczów, może uchronić Cię przed zachorowaniem jak również wyleczyć z tych strasznych chorób.
  ROYAL SPA Detox to wspaniałe urządzenie, które bardzo szybko przywraca na dłuższy czas właściwy potencjał energetyczny komórek z całego organizmu

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wizyta u laryngologa we Wrocławiu »

  Istotę czy migdał jest przerośnięty orazczy należy go usuwać szacuje lekarz aaparatysluchowe.pl]laryngolog .
  Przerośnięty migdał posiada największy wpływ na rodzaj oddychania dziecka – chrapanie, otwarte usta podczas snu,bezdech czy chrapanie.

  Nieodpowiednie oddychanie może spowodować zły zgryz jak równieżnieprawidłowy rozwój podniebienia, Czego efektembywaoczywiście powiązanie z nieprawidłową wymową.

  Właściwościącharakterystyczną dla młodych osób z przerośniętym migdałem bywanierzadko mowa nosowa. Powietrze, które osobawdycha jamą ustną bywa zimne. Tak więc należy pamiętać, że takie powietrze często zawiera drobnoustroje jak również inne nieodpowiednie związki dla organizmu. Wobec tegoczęsto nawracające infekcje dróg oddechowych jak i przewlekającesię katary.

  Przerost migdała niejednokrotnie powoduje zapalenie ucha środkowego. W tym momencie dziecko częstozaczyna gorzej słyszeć, a później prowadzi to chociażby do niedosłuchu.

  Pospolitym objawem przerośnięcia migdałka w śród naszych dzieci jest także zmiana w zachowaniu naszego dziecka.

  Należy pamiętać, iż nie zawsze możemy mieć styczność ze każdymi objawami. Jako opiekunowie musimy być czuli i wnikliwie obserwować nasze dzieci. W dobie współczesnego rozwoju medycyny, diagnozę lekarze dokonują szybko, wobec czego prędko można zacząć leczenie.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wizyty domowe pediatrów i innych lekarzy Wrocław »

  ALMED Wrocław dysponuje szeroką kadrą wykwalifikowanych lekarzy specjalistów w tym pediatrów, internistów, kardiologów, neurologów, nefrologów, laryngologów oraz profesjonalnym personelem pielęgniarskim.
  Lekarze świadczą całodobowe usługi medyczne w domu pacjenta (wyjazdowo) na terenie Wrocławia i okolic.
  Dokonują diagnostyki, leczenia chorób przewlekłych, wypisywania recept, zwolnień i zaświadczeń medycznych.
  Dodatkowo lekarze i pielęgniarki dokonują www.almed-lekarze.pl/odtrucia_alkoholowe.html]odtruć alkoholowych w domu pacjenta, przerywania ciągów alkoholowych oraz wszywek preparatu Esperal - Disulfiram stosowanego w terapii alkoholizmu.
  Kontakt za pośrednictwem całodobowej infolinii: 71 338 48 38.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Sklep "RESURS" ze sprzętem ortopedyczno-rehabilitacyjnym oraz środkami pomocniczymi .Oferujemy: wózki inwalidzkie, balkoniki, kule, chodziki, gorsety, ortezy, pasy przepuklinowe, kołnierze ortopedyczne, materace i poduszki przeciwodleżynowe, poduszki ortopedyczne, wyroby przeciwżylakowe, stabilizatory, pieluchomajtki, wkładki ortopedyczne, ciśnieniomierze, inhalatory, sprzęt rehabilitacyjny na zamówienie: stoły do masażu, sprzęt do kinezyterapii i fizykoterapii.
  Realizujemy Karty Zaopatrzenia NFZ Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego
  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego : www.resurs-sklep.pl

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Wrocław »

  Wspólne fotografie mają być naszą pamiątką. Zatrzymaniem momentu w tych wybranych oraz niepowtarzalnych chwilach. A nietuzinkowa.com]fotografia ślubna Wrocław to istotny wybór. Właśnie dlatego tak dużo zależy od umiejętności fotografa i ja nie obawiam się pracować z Parą Młodą. Zapraszam do wspólnej pracy - Nietuzinkowa.com fotograf na ślub.Wspaniale jest mieć wyjątkowe albumy ze zdjęciami, do których z wielką radością będziemy wracać. Udane zdjęcia ślubne to wspomnienia na na wieczność, sztuką jest zrobić zdjęcie wyrażające emocje. Opisując sobie wszystkie ważne wydarzenia na ślub musimy brać pod uwagę dużo elementów, na które wydaje się nam że mamy wpływ, oczekiwania przyszłej pany młodej, ilość pieniędzy, ale również trzeba wziąć pod uwagę iż każdy projekt przygotowań może posiadać słabe punkty.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny »

  Fotografika jest to dziedzina sztuki, której celem jest udokumentować momenty na matówce aparatu. Zapisać najlepsze sekundy w istnieniu każdego człowieka. Zachować na wieki wspomnienia, odczucia, momenty godne utrwalenia. Można dokumentować zdarzenia osobiście, można też powierzyć je profesjonalnemu fotografowi. Fotograf dzięki swojemu doświadczeniu, wprawie i zmysłowi artystycznemu umożliwi nam pamiątkę świetnej jakości. Galeria internetowa Macieja Służenko to kolekcja kapitalnych zdjęć weselnych, jakich tematami są: reportaż weselny, sesja w plenerze, randkowa, zdjęcia modelek, fotografie do portfolio, zdjęcia noworodków, fotografie produktowe. Od wielu lat pracuje jako sluzenko.com/blog]fotograf Zielona Góra to obecnie główny obszar aktywności zawodowej Macieja.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Mapa województw: