Strony z województwa Dolnośląskie:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Masaż Wrocław - Gabinet Masażu we Wrocławiu oraz wizyty domowe »

  Gabinet Masażu Leczniczego i Relaksacyjnego BIOLINE, to elegancki salon masażu mieszczący się w samym centrum Wrocławia, blisko Dworca Głównego i Arkad Wrocławskich. Możesz tu skorzystać zarówno z masaży leczniczych jak i relaksacyjnych. Specjalizujemy się w masażach leczniczych kręgosłupa/pleców, które są bardzo szybkim i skutecznym rozwiązaniem w tego typu dolegliwościach. Jeśli żyjesz w ciągłym stresie, zdenerwowaniu i napięciu, chcesz wypocząć psychicznie i fizycznie, to wypróbuj również szczególnie relaksujących i przynoszących głębokie odprężenie masaży relaksacyjnych. Jeśli szukasz masaży wykonywanych na najwyższym poziomie, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Wszystkie inne szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej: www. GabinetMasazu. wroclaw. pl

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wizyta u laryngologa we Wrocławiu »

  Istotę czy migdał jest przerośnięty orazczy należy go usuwać szacuje lekarz aaparatysluchowe.pl]laryngolog .
  Przerośnięty migdał posiada największy wpływ na rodzaj oddychania dziecka – chrapanie, otwarte usta podczas snu,bezdech czy chrapanie.

  Nieodpowiednie oddychanie może spowodować zły zgryz jak równieżnieprawidłowy rozwój podniebienia, Czego efektembywaoczywiście powiązanie z nieprawidłową wymową.

  Właściwościącharakterystyczną dla młodych osób z przerośniętym migdałem bywanierzadko mowa nosowa. Powietrze, które osobawdycha jamą ustną bywa zimne. Tak więc należy pamiętać, że takie powietrze często zawiera drobnoustroje jak również inne nieodpowiednie związki dla organizmu. Wobec tegoczęsto nawracające infekcje dróg oddechowych jak i przewlekającesię katary.

  Przerost migdała niejednokrotnie powoduje zapalenie ucha środkowego. W tym momencie dziecko częstozaczyna gorzej słyszeć, a później prowadzi to chociażby do niedosłuchu.

  Pospolitym objawem przerośnięcia migdałka w śród naszych dzieci jest także zmiana w zachowaniu naszego dziecka.

  Należy pamiętać, iż nie zawsze możemy mieć styczność ze każdymi objawami. Jako opiekunowie musimy być czuli i wnikliwie obserwować nasze dzieci. W dobie współczesnego rozwoju medycyny, diagnozę lekarze dokonują szybko, wobec czego prędko można zacząć leczenie.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Detox »

  Detoksykacja - najkrótsza droga do zdrowia, witalności i urody. Duży zastrzyk energii i redukcję toksyn, zwłaszcza metali ciężkich. Detox poprawia pracę nerek i wątroby, usprawnia krążenie, Przyśpiesza przemianę materii. Pomaga też w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Czy naprawdę jesteśmy pełni toksyn i czy oczyszczenie się z nich będzie nas chronić przed chorobami, oraz pomoże w wyleczeniu takich chorób jak: rak, cukrzyca, czy choroby serca ?
  Każdy człowiek posiada ogromną ilość toksycznego,trującego materiału w swoim organiźmie powodującego choroby i niedomagania.
  Przez proste usunięcie osadu z wątroby i nerek, oczyszczenie krwi, oczyszczenie z metali, oczyszczenie z parazytów, z drożdżaków, oczyszczenie organizmu z tłuszczów, może uchronić Cię przed zachorowaniem jak również wyleczyć z tych strasznych chorób.
  ROYAL SPA Detox to wspaniałe urządzenie, które bardzo szybko przywraca na dłuższy czas właściwy potencjał energetyczny komórek z całego organizmu

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wizyty domowe pediatrów i innych lekarzy Wrocław »

  ALMED Wrocław dysponuje szeroką kadrą wykwalifikowanych lekarzy specjalistów w tym pediatrów, internistów, kardiologów, neurologów, nefrologów, laryngologów oraz profesjonalnym personelem pielęgniarskim.
  Lekarze świadczą całodobowe usługi medyczne w domu pacjenta (wyjazdowo) na terenie Wrocławia i okolic.
  Dokonują diagnostyki, leczenia chorób przewlekłych, wypisywania recept, zwolnień i zaświadczeń medycznych.
  Dodatkowo lekarze i pielęgniarki dokonują www.almed-lekarze.pl/odtrucia_alkoholowe.html]odtruć alkoholowych w domu pacjenta, przerywania ciągów alkoholowych oraz wszywek preparatu Esperal - Disulfiram stosowanego w terapii alkoholizmu.
  Kontakt za pośrednictwem całodobowej infolinii: 71 338 48 38.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy lojalnościowe dla aptek »

  graffmark.pl]Graffmark - Skutecznie Wspieramy Twój Biznes. Prezentujemy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla firm w tym sieci farmaceutycznych. Motywuj swoich klientów i zyskaj ich lojalność wobec swojej firmy!
  Wyposaż swoją aptekę w atrakcyjny graffmark.pl]program lojalnościowy dla aptek ! Obecny rynek poznał już dobrze siłę potężnego narzędzia marketingowego jakim jest partnerski system lojalnościowy dla klientów, dlatego też nasza firma jako solidnie funkcjonująca platforma B2B udostępnia w ramach współpracy partnerskiej dwa różne programy lojalnościowe dla firm. Znaczkowy program lojalnościowy Europunkty.pl oraz Wirtualny program motywacyjny epunkty. Programy są przystosowane do momentalnego wdrożenia, jest także możliwość dany program motywacyjny spersonalizować pod kątem Państwa wymogów. Europunkty to tradycyjny program lojalnościowy w którym wyposażamy naszego partnera w spersonalizowane katalogi nagród oraz holograficzne naklejki. Klienci zgromadzone znaczki zamieniają na nagrody z katalogu. Epunkty to współczesny system motywacyjny opierający się na wirtualnych kontach ulokowanych na specjalnie utworzonych stronie internetowej www. (NazwaTwojejFirmy) .epunkty.pl Klienci mają całodobowy dostęp do swojego konta za pośrednictwem którego mogą sprawdzić obecne saldo punktowe i dokonać zamiany punktów na ciekawe nagrody rzeczowe. Wieloletnia praktyka na naszym rynku pomaga nam sprostać nawet najwyższym wymaganiom stawianym przez obecny rynek marketingowy. Do dyspozycji posiadamy własne zaplecze logistyczne co wiąże się ze zmniejszeniem kosztów dla naszego partnera, dodatkowo zajmujemy się pakowaniem, adresowaniem, wysyłaniem oraz obsługą reklamacji produktów. Działamy w całej Polsce. Graffmark, Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny »

  Fotografika jest to dziedzina sztuki, której celem jest udokumentować momenty na matówce aparatu. Zapisać najlepsze sekundy w istnieniu każdego człowieka. Zachować na wieki wspomnienia, odczucia, momenty godne utrwalenia. Można dokumentować zdarzenia osobiście, można też powierzyć je profesjonalnemu fotografowi. Fotograf dzięki swojemu doświadczeniu, wprawie i zmysłowi artystycznemu umożliwi nam pamiątkę świetnej jakości. Galeria internetowa Macieja Służenko to kolekcja kapitalnych zdjęć weselnych, jakich tematami są: reportaż weselny, sesja w plenerze, randkowa, zdjęcia modelek, fotografie do portfolio, zdjęcia noworodków, fotografie produktowe. Od wielu lat pracuje jako sluzenko.com/blog]fotograf Zielona Góra to obecnie główny obszar aktywności zawodowej Macieja.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Sklep "RESURS" ze sprzętem ortopedyczno-rehabilitacyjnym oraz środkami pomocniczymi .Oferujemy: wózki inwalidzkie, balkoniki, kule, chodziki, gorsety, ortezy, pasy przepuklinowe, kołnierze ortopedyczne, materace i poduszki przeciwodleżynowe, poduszki ortopedyczne, wyroby przeciwżylakowe, stabilizatory, pieluchomajtki, wkładki ortopedyczne, ciśnieniomierze, inhalatory, sprzęt rehabilitacyjny na zamówienie: stoły do masażu, sprzęt do kinezyterapii i fizykoterapii.
  Realizujemy Karty Zaopatrzenia NFZ Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego
  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego : www.resurs-sklep.pl

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Mapa województw: