Strony z województwa Łódzkie:

« poprzednia strona · 2
 • RÓWNOWAGA - Centrum Psychoterapii. Psycholog Łódź »

  Witamy! Zajmujemy się szeroko pojętą pomocą psychologiczną. Proponujemy również konsultacje i leczenie psychiatryczne. Oferujemy: - psychoterapię indywidualną (krótko- i długoterminową), - terapię małżeńską, - terapię rodzin, - terapię grupową. Jeśli szukasz psychologa w Łodzi- zapraszamy do kontaktu! Szczegółowe informacje nt. oferty i kwalifikacji na stronie www.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oficjalny dystrybutor Zepter Medical w tym lamp bioptron »

  Nazywam się Leszek Radzicki i jestem oficjalnym przedstawicielem urządzeń Zepter Medical w tym: lampy bioptron, elektroakupunkter, hand massager, urządzenia do koloroterapii, system oczyszczania wody Edel wasser, Zespresso Cafe. Numer przedstawiciela: MED 608172. Zadzwoń lub napisz - fachowa dorada gwarantowana do tego zawsze jakieś świeże promocje. Tel.: 516 108 500. TERAPIA ŚWIATŁEM BIOPTRON zrewolucjonizowała profilaktykę i leczenie wielu schorzeń, pozwoliła również osiągnąć rewelacyjne efekty w zabiegach rehabilitacyjnych jak również w zabiegach kosmetycznych. Terapia światłem BIOPTRON jest potrzebna dla każdego i wszędzie. Zadzwoń już dziś.BIOPTRON dba o Twoją urodę w widoczny sposób zmniejsza oznaki starzenia się skóry - odmładza i odświeża skórę czyni cerą bardziej elastyczną oraz poprawia jej napięcie leczy zmiany skórne powstałe na skutek stresu zwiększa efekty zabiegów kosmetycznych, skóra staje się zdrowsza, ma świeższy wygląd i jestpiękniejsza; pomaga się zrelaksować i wpływa na dobre samopoczucie. Stosowanie aparatów Bioptron pozwala zapobiec powstaniu wielu poważnych schorzeń! Bioptron jest wspaniałym urządzeniem medycyny profilaktycznej. Warto stosować światło Bioptron rano i wieczorem przez od 4 do 10 min.Tel. kom.:516 108 500
  Tel.: (55) 278 63 92
  www.terapia-bioptron.pl/]Strona główna Bioptron
  www.terapia-bioptron.pl/ceny-i-zamowienia.html]Katalog produktów Zepter Medical

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Manual-Medic Gabinet Rehabilitacji »

  Manual-Medic Gabinet Rehabilitacji w Łodzi to miejsce, w którym Pacjenci otrzymują kompleksową opiekę fizjoterapeutyczną.
  Z Naszych zabiegów korzystają ludzie uskarżający się na dolegliwości bólowe kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe stawów, zespoły przeciążeniowe mięsni czy też www.manual-medic.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=63&Itemid=192]obrzęki limfatyczne .
  W swojej codziennej pracy korzystamy zarówno z tradycyjnych metod usprawniania ( www.manual-medic.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=20&Itemid=153]masaż leczniczy kręgosłupa , terapia manualna, ćwiczenia lecznicze) jak i nowoczesnych metod usprawniania (terapia McKenziego, KinesiologyTaping, Funkcjonalna Osteopatia).
  Aby podnieść skuteczność naszych zabiegów stosujemy także fizkyoterapię (laseroterapię punktową, elektroterapię, światłolecznictwo).

  Dzięki naszym staraniom nasi Pacjenci uzyskują bardzo dobre efekty usprawniania.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zęby wiedent »

  Podczas ostatnich lat dentystyka uległa ogromnej przekształceniu. Ten rodzaj medycyny pracuje nad już nie tylko zapobieganiem i leczeniem oraz patologią całej zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej i innych tkanek jamy ustnej i stawu skroniowo-żuchwowego ludzi, ale też podjęła się stomatologii estetycznej. Obejmuje to wiele zabiegów, wśród których można wymienić: wybielanie, rekonstrukcję zębów oraz kości, instalację licówek i implantów oraz protez oraz koron. Niekiedy uprzedzone jest to na pewno tradycyjnym leczeniem czyli: wypełnieniami, plombowaniem, leczeniem kanałowym, niemniej jednak czasami z serwisów czerpią nabywcy o zdrowych zębach, które natomiast nie są dziedzicznie białe i równe, i wymagają dla polepszenia samopoczucia korekty w przez profesjonalistę. Nasza działalność DENT-R współdziała z gabinetami dentystycznymi, którym doręcza: www.dent-r.pl]neo dental , www.dent-r.pl]zęby wieden t, zęby mifam, materiały protetyczne, narzędzia i bory dentystyczne"stiomatologiczne, zestawy g bond,rękawice lateksowe, krążki sof-lex 3mespe, masy wyciskowe, g bond gradia.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Mapa województw: