Strony z województwa Lubelskie:

 • Producent odzieży dziecięcej »

  O wyjątkowości naszego zakładu ustanawia nie tylko pierwszorzędna jakość tkanin i wykończenia naszych www.ratex-jeans.pl/index.php?id=2]produktów odzieżowych , ale nade wszystko wysmakowane wzornictwo zadowalające tradycyjne a także wysublimowane gusta. Firma Ratex to kluczowy wytwórca konfekcji dziecięcej w rozmiarach 68 - 170, dostarczający swoje produkty na rynek krajowy jak i również zagraniczny. Dokładnym wszelkich starań, żeby rozpoczęta kooperacja ze sprzedawcami detalicznymi jak również hurtowymi, układała się w sposób profesjonalny oraz niekonfliktowy. W ramach programu lojalnościowego, naszym stałym klientom, oferujemy korzystne terminy płatności a także indywidualne rabaty.
   

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy lojalnościowe dla aptek »

  graffmark.pl]Graffmark - Skutecznie Wspieramy Twój Biznes. Prezentujemy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla firm w tym sieci farmaceutycznych. Motywuj swoich klientów i zyskaj ich lojalność wobec swojej firmy!
  Wyposaż swoją aptekę w atrakcyjny graffmark.pl]program lojalnościowy dla aptek ! Obecny rynek poznał już dobrze siłę potężnego narzędzia marketingowego jakim jest partnerski system lojalnościowy dla klientów, dlatego też nasza firma jako solidnie funkcjonująca platforma B2B udostępnia w ramach współpracy partnerskiej dwa różne programy lojalnościowe dla firm. Znaczkowy program lojalnościowy Europunkty.pl oraz Wirtualny program motywacyjny epunkty. Programy są przystosowane do momentalnego wdrożenia, jest także możliwość dany program motywacyjny spersonalizować pod kątem Państwa wymogów. Europunkty to tradycyjny program lojalnościowy w którym wyposażamy naszego partnera w spersonalizowane katalogi nagród oraz holograficzne naklejki. Klienci zgromadzone znaczki zamieniają na nagrody z katalogu. Epunkty to współczesny system motywacyjny opierający się na wirtualnych kontach ulokowanych na specjalnie utworzonych stronie internetowej www. (NazwaTwojejFirmy) .epunkty.pl Klienci mają całodobowy dostęp do swojego konta za pośrednictwem którego mogą sprawdzić obecne saldo punktowe i dokonać zamiany punktów na ciekawe nagrody rzeczowe. Wieloletnia praktyka na naszym rynku pomaga nam sprostać nawet najwyższym wymaganiom stawianym przez obecny rynek marketingowy. Do dyspozycji posiadamy własne zaplecze logistyczne co wiąże się ze zmniejszeniem kosztów dla naszego partnera, dodatkowo zajmujemy się pakowaniem, adresowaniem, wysyłaniem oraz obsługą reklamacji produktów. Działamy w całej Polsce. Graffmark, Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płaski brzuch »

  Za oknem coraz pogodniej. Zabieramy się za wykonywanie przydomowych prac, wybieramy się na odpoczynek nad wodę. Kiedy słupek rtęci zaczyna rosnąć zaczynamy zakładać coraz bardziej skąpe ubrania. Wreszcie przychodzi czas, że musimy zdjąć koszulkę i pokazać wszystkim nasz brzuch. Po zimie zapewne nie jest on w dobrym stanie. Szukamy więc szybkiego i skutecznego rozwiązania, które pozwoli nam zmienić nasz brzuch. Właśnie z taką myślą powstała nasza strona, na której możesz znaleźć przeróżne ćwiczenia na brzuch. Strona zawiera opis wielu programów ćwiczeń, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej strony.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jezioro Białe Okuninka »

  Plusów Okuninki chyba nikomu nie trzeba prezentować. Jest to osada położona obok Chełma znajdująca się we wschodniej części lubelszczyzny. Jest tutaj malownicze Jezioro Białe. W sezonie wypoczynkowym odbywa się tutaj mnogo imprez oraz zabaw pod chmurką. Każdy odszuka tutaj coś dla siebie. Miejscowość słynie z dni krokodyla który żył w tutejszych wodach.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ginekologia Lublin »

  Świetny lekarz do spraw ginekologii w mieście Lublinie zaprasza drogie Kobiety pragnące skorzystać z usług wybitnego specjalisty. Mamy świetnie zaopatrzony gabinet ginekologiczny w Lublinie. Sympatyczna kadra zapewniającą przyjemną atmosferę zachęca do pracowników najlepszych w swoim fachu. Wszelkie informacje dotyczące Naszej działalności można znaleźć na witrynie www, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oficjalny dystrybutor Zepter Medical w tym lamp bioptron »

  Nazywam się Leszek Radzicki i jestem oficjalnym przedstawicielem urządzeń Zepter Medical w tym: lampy bioptron, elektroakupunkter, hand massager, urządzenia do koloroterapii, system oczyszczania wody Edel wasser, Zespresso Cafe. Numer przedstawiciela: MED 608172. Zadzwoń lub napisz - fachowa dorada gwarantowana do tego zawsze jakieś świeże promocje. Tel.: 516 108 500. TERAPIA ŚWIATŁEM BIOPTRON zrewolucjonizowała profilaktykę i leczenie wielu schorzeń, pozwoliła również osiągnąć rewelacyjne efekty w zabiegach rehabilitacyjnych jak również w zabiegach kosmetycznych. Terapia światłem BIOPTRON jest potrzebna dla każdego i wszędzie. Zadzwoń już dziś.BIOPTRON dba o Twoją urodę w widoczny sposób zmniejsza oznaki starzenia się skóry - odmładza i odświeża skórę czyni cerą bardziej elastyczną oraz poprawia jej napięcie leczy zmiany skórne powstałe na skutek stresu zwiększa efekty zabiegów kosmetycznych, skóra staje się zdrowsza, ma świeższy wygląd i jestpiękniejsza; pomaga się zrelaksować i wpływa na dobre samopoczucie. Stosowanie aparatów Bioptron pozwala zapobiec powstaniu wielu poważnych schorzeń! Bioptron jest wspaniałym urządzeniem medycyny profilaktycznej. Warto stosować światło Bioptron rano i wieczorem przez od 4 do 10 min.Tel. kom.:516 108 500
  Tel.: (55) 278 63 92
  www.terapia-bioptron.pl/]Strona główna Bioptron
  www.terapia-bioptron.pl/ceny-i-zamowienia.html]Katalog produktów Zepter Medical

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medicum Dent Sp. z o.o. »

  Centrum stomatologii Medicum Dent świadczy profesjonalne usługi używając przy tym lata doświadczeń oraz nowoczesnej technologii. Protetyka jest u nas rozwinięta na najwyższym poziomie o czym świadczą liczne certyfikaty zdobywane co roku. Jesteśmy na rynku od wielu lat i bezustannie rozwijamy się, sięgając po najnowocześniejsze techniki wśród lekarzy stomatologii. Jesteśmy najczęściej wybieranym centrum wśród pacjentów. Od początku istnienia możemy zaoferować pełen wachlarz usług. Zespół tworzą znakomici lekarze i specjaliści traktujących pacjenta z należytą ostrożnością. Zapraszamy do odwiedzania naszej oficjalnej strony internetowej a przede wszystkim do naszej placówki na umówienie profilaktycznej wizyty. Ze zdrowiem zębów nie ma czasu do stracenia a nasi specjaliści potrafią działać cuda.

  Posiadamy również specjalnie dostosowane zabiegi dla młodszych pacjentów naszej kliniki. Zadbamy o ich dobre samopoczucie - ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że młodsi pacjenci często boją się stomatologów.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: