Strony z województwa Lubuskie:

1 · 2 · następna strona »
 • Programy lojalnościowe dla aptek »

  graffmark.pl]Graffmark - Skutecznie Wspieramy Twój Biznes. Prezentujemy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla firm w tym sieci farmaceutycznych. Motywuj swoich klientów i zyskaj ich lojalność wobec swojej firmy!
  Wyposaż swoją aptekę w atrakcyjny graffmark.pl]program lojalnościowy dla aptek ! Obecny rynek poznał już dobrze siłę potężnego narzędzia marketingowego jakim jest partnerski system lojalnościowy dla klientów, dlatego też nasza firma jako solidnie funkcjonująca platforma B2B udostępnia w ramach współpracy partnerskiej dwa różne programy lojalnościowe dla firm. Znaczkowy program lojalnościowy Europunkty.pl oraz Wirtualny program motywacyjny epunkty. Programy są przystosowane do momentalnego wdrożenia, jest także możliwość dany program motywacyjny spersonalizować pod kątem Państwa wymogów. Europunkty to tradycyjny program lojalnościowy w którym wyposażamy naszego partnera w spersonalizowane katalogi nagród oraz holograficzne naklejki. Klienci zgromadzone znaczki zamieniają na nagrody z katalogu. Epunkty to współczesny system motywacyjny opierający się na wirtualnych kontach ulokowanych na specjalnie utworzonych stronie internetowej www. (NazwaTwojejFirmy) .epunkty.pl Klienci mają całodobowy dostęp do swojego konta za pośrednictwem którego mogą sprawdzić obecne saldo punktowe i dokonać zamiany punktów na ciekawe nagrody rzeczowe. Wieloletnia praktyka na naszym rynku pomaga nam sprostać nawet najwyższym wymaganiom stawianym przez obecny rynek marketingowy. Do dyspozycji posiadamy własne zaplecze logistyczne co wiąże się ze zmniejszeniem kosztów dla naszego partnera, dodatkowo zajmujemy się pakowaniem, adresowaniem, wysyłaniem oraz obsługą reklamacji produktów. Działamy w całej Polsce. Graffmark, Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent pościeli wełnianej Wooltex-Tedex »

  Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz! Pozostaje pytanie: jak zadbać o komfort w trakcie snu? W łóżku spędzamy jedną trzecią naszego życia, czyli ok. 20 lat. Warto, więc zadbać, by miejsce, w którym zaczynamy i kończymy dzień, sprzyjało relaksowi i regeneracji sił. Cisza, komfort, świeże powietrze, odpowiednia temperatura, wygodny materac i pościel – te czynniki sprzyjają dobremu spaniu. By sen był bardziej efektywny można postawić na pościel wełnianą. Wiele obserwacji i doświadczeń wskazuje, że pościel wełniana posiada właściwości, mogące pozytywnie wpłynąć na sen, ale i na zdrowie człowieka. Nie bez przyczyny używana jest w procesie rehabilitacji leczniczej. Dlaczego wełna? „Główną przyczyną wyboru wyrobów wełnianych są właściwości zdrowotne wełny. Mam tu w szczególności na myśli eliminację jonów dodatnich, akumulację ciepła czy jej korzystny wpływ na łagodzenie bóli pochodzenia reumatycznego lub nerwobóli. I właśnie osoby cierpiące na te schorzenia lub skarżące się na ciągłe odczuwanie zimna najczęściej doceniają wyroby wełniane i sięgają po nie najchętniej” Jedną z ważniejszych cech wełny, a co za tym idzie, produktów z niej wykonanych, jest jej higroskopijność. Ze względu na komórkową budowę wełna posiada dużą zdolność wchłaniania i utrzymywania wody przyswajanej z otoczenia. Wełna potrafi przyjąć parę wodną w ilości odpowiadającej 1/3 własnej masy, nie sprawiając w dotyku wrażenia wilgotnej. Wbrew pozorom wełniana pościel sprawdza się nie tylko zimą. Dzięki naturalnym właściwościom wełnianych włókien, pościel „dostosowuje się” do warunków pogodowych. Reagując na zmiany temperatury – wełna kurczy się, gdy jest zimno i rozpręża, gdy robi się ciepło. Ta naturalna termoregulacja sprawia, że pościel wełniana ogrzeje nas zimą, a latem sprawi, że nie obudzimy się zlani potem. Co więcej – wełniana pościel nadaje się dla alergików (poza niewielką liczbą osób uczulonych na wełnę – w szczególności na pokrytą nią naturalnie lanolinę lub jej pochodną eucerynę). Nie zatrzymuje wilgoci, a jej antyalergiczne działanie możliwe jest dzięki lanolinie, która pokrywa każdy włos, chroniąc go przed zabrudzeniem oraz rozwojem bakterii i roztoczy. Merynos australijski, Camel czy Lama-Alpaka – którą wełnę wybrać? Wełna owcza pozytywnie wpływa na organizm człowieka – eliminuje szkodliwe dla organizmu jony dodatnie, zastępując je jonami ujemnymi. Wskutek czego spanie w pościeli z wełny merynosów pozwala zregenerować organizm, a nawet złagodzić bóle reumatyczne i napięcie mięśniowe. Do najcieplejszych wełen pochodzenia zwierzęcego należy wełna wielbłądzia. Wełna z alpaki to już produkt z górnej półki – rzadki i luksusowy.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne tworzenie i projektowanie stron www oraz strony »

  Globalną sieć jest jednym z podstawowych kanałów, poprzez które klienci szukają towarów i usług. Dlatego firmy powinny decydować się na tworzenie stron www, dzięki którym w profesjonalny metodę będą mogły zademonstrować swoją propozycję. Odpowiednie projektowanie stron www wymaga edukacji, doświadczenia i kwalifikacji dostosowania projektu do nadziei zleceniodawcy. Agencje interaktywne, oferujące profesjonalne tworzenie stron www, są w znaczącej liczbie przypadków w stanie sprostać takim wymaganiom. O ile chodzi o projektowanie stron www Zielona Góra ma adekwatnie opracowane spółki internetowe, których webowe aranżacje znane są w całym państwie. Efektywne strony internetowe Zielona Góra stanowią zaplecze marketingowe dla rozmaitych przedsiębiorstw z całego państwie. Wybierając zlecenie zrobienia strony www Zielona Góra nie wolno kierować się tylko ceną samego projektu. Bardzo często okazuje się, że zawierający tworzenie stron www cennik jest złym doradcą. Wybierając usługodawcę warto sprawdzić, jakie dodatkowe usługi oferuje. Istotny jest serwer, serwis powdrożeniowy i inne propozycje, które pozwolą utrzymać witrynę w ciągłej aktywności. Niektóre agencje oferujące www.etcom.pl]tworzenie stron www Zielona Góra zapewniają też opiekę webmastera, a ponadto sposobność rozbudowy projektu w przyszłości. Warto starannie rozważyć ofertę, sprawdzając elementy oferty. Jeżeli już zlecimy profesjonalne projektowanie stron www odpowiednim specjalistom, to zyskujemy pewność, że będziemy dysponowali w pełni funkcjonalną, niezawodną witryną. Dzięki temu nasza propozycja handlowa będzie mogła bez przeszkód docierać do ewentualnych kontrahentów. W dzisiejszych czasach jest to najskuteczniejszy sposób na pewność własnej firmie sukcesu rynkowego. Potencjalne koszty są dużo niższe od przychodów, które mogą się pojawić.
   

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady dla młodej mamy »

  Opieka nad małym dzieckiem nie jest prosta. Troska o jego bezpieczeństwo stwarza, że częstą stawiamy sobie pytanie o to, czy postępujemy słusznie, duże utrudnienie stanowi zaś i to, że prawie każda osoba znajdująca się w naszym sąsiedztwie próbuje udzielać nam, nie raz wykluczających się wzajemnie, porad. Witryna www zawierająca www.poradnik-dla-mam.info]porady dla mam umożliwia usystematyzować edukację dotyczącą opieki nad maluchem. Ustalone na niej informacje ułatwiają rozwiązywanie dosłownie tych problemów, które wydają się zwłaszcza niełatwe, przyczyniają się zatem i do tego, że sama mamusia zyskuje lepsze samopoczucie.

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • P.H Rudiemx - sprzęt i materiały dla pracowni protetycznych »

  Firma Rudimex współpracuje z pracowniami protetycznymi oferując im półautomatyczne i automatyczne wtryskarki do wykonywania protez zębowych z materiałów termoplastycznych. Rudimex oferuje również materiały stomatologiczne oraz materiały do fotografii w stomatologii.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odpady medyczne - Rymed »

  Nie wiesz, co zrobić z odpadami medycznymi? Zgłoś się do przedsiębiorstwa Rymed, który kompleksowo zajmuje się profesjonalnym obrotem odpadów medycznych, weterynaryjnych, przemysłowych, budowlanych, pokonsumpcyjnych etc.Rymed działa na terenie trzech województw - dolnośląskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz liczne referencje od naszych klientów, którzy potwierdzają nasze kompetencje i są zadowoleni z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.Rymed zajmuje się odbiorem, transportem i utylizacją odpadów na terenie województw lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego oraz zachodniopomorskiego jak również na życzenie klienta odbierze odpady oraz przetransportuje je w dowolnym miejscu w kraju.
  Rymed - Pściuk, Krzywicki z Zielonej Góry to firma, która dba o bezpieczeństwo i jakość swoich usług.
  Oferujemy odbiór odpadów medycznych, odpadów weterynaryjnych, odpadów niebezpiecznych, odpadów pokonsumpcyjnych i innych. Firma Rymed dysponuje wykształconą, dobrze wykwalifikowaną kadrą oraz własnym taborem specjalistycznych maszyn. Odbieramy i utylizujemy takie odpady jak odpady pokonsumpcyjne, przeterminowane środki spożywcze,odpady przemysłowe, odpady niebezpieczne, odpady medyczne, odpady weterynaryjne. W ofercie również odbiór zużytego sprzętu Rtv i Agd. Dopilnujemy, by Państwa odpady znalazły się we właściwych pojemnikach, workach, kontenerach zanim je odbierzemy. Zapraszamy do kontaktu z nami Skontaktuj się z nami już teraz!

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oficjalny dystrybutor Zepter Medical w tym lamp bioptron »

  Nazywam się Leszek Radzicki i jestem oficjalnym przedstawicielem urządzeń Zepter Medical w tym: lampy bioptron, elektroakupunkter, hand massager, urządzenia do koloroterapii, system oczyszczania wody Edel wasser, Zespresso Cafe. Numer przedstawiciela: MED 608172. Zadzwoń lub napisz - fachowa dorada gwarantowana do tego zawsze jakieś świeże promocje. Tel.: 516 108 500. TERAPIA ŚWIATŁEM BIOPTRON zrewolucjonizowała profilaktykę i leczenie wielu schorzeń, pozwoliła również osiągnąć rewelacyjne efekty w zabiegach rehabilitacyjnych jak również w zabiegach kosmetycznych. Terapia światłem BIOPTRON jest potrzebna dla każdego i wszędzie. Zadzwoń już dziś.BIOPTRON dba o Twoją urodę w widoczny sposób zmniejsza oznaki starzenia się skóry - odmładza i odświeża skórę czyni cerą bardziej elastyczną oraz poprawia jej napięcie leczy zmiany skórne powstałe na skutek stresu zwiększa efekty zabiegów kosmetycznych, skóra staje się zdrowsza, ma świeższy wygląd i jestpiękniejsza; pomaga się zrelaksować i wpływa na dobre samopoczucie. Stosowanie aparatów Bioptron pozwala zapobiec powstaniu wielu poważnych schorzeń! Bioptron jest wspaniałym urządzeniem medycyny profilaktycznej. Warto stosować światło Bioptron rano i wieczorem przez od 4 do 10 min.Tel. kom.:516 108 500
  Tel.: (55) 278 63 92
  www.terapia-bioptron.pl/]Strona główna Bioptron
  www.terapia-bioptron.pl/ceny-i-zamowienia.html]Katalog produktów Zepter Medical

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Mapa województw: