Strony z województwa Mazowieckie:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Badanie EMG w Warszawie - Polineuropatia »

  Wejdź na stronę www Doktor Katarzyny Toruńskiej . Pani Doktor ma gabinet neurologiczny z pracownią emg w Stolicy w dzielnicy Służewiec. Testy elektrofizjologiczne robione są na najnowocześniejszym Keypoint w Warszawie. Neurolog K.Toruńska prowadziła pierwszą w Polsce poradnię Tetany w szpitalu MSWiA. Leczenie chorób i dolegliwości neurologicznych min.: zespół parkinsonowski; epilepsja; omdlenia ; mięśniowe ; neuropatie ; choroby zwyrodnieniowe; otępienia; drętwienie i mrowienie ; stwardnienie rozsiane ; stroke ; próba tężyczkowa ; bóle głowy ; dyskopatia. Badanie emg jest badaniem sprawności mięśni i nerwów, określające stopień i wymiar uszkodzenia nerwów lub mięśni. Badanie neurofizjologiczne : - aparat elektromiograficzny ( 2012 r ), DUŃSKIEJ firmy Alpine używany przez renomowane szpitale kliniczne na świecie - badanie nerwów BEZ Igieł - ponad 8400 przeprowadzonych badań elektromiograficznych - ponad czternastoletni staż w prowadzeniu badań EMG - indywidualnie wycena badania neurofizjologicznego - wyniki badanie bezpośrednio po wykonaniu badania - możliwość wizyty neurologicznej wyniku badania emg .
  emg-neurolog.pl/pages/pracownia-emg/]CHOROBY do badań EMG , min.:
  • choroba mięśni,
  • tężyczka – próba tężyczkowa,
  • spastyczność,
  • choroba złącza nerwowo – mięśniowego: miastenia,
  • zespół cieśni nadgarstka,
  • polineuropatia,
  • stwardnienie zanikowe boczne,
  • zespół korzeniowy.
  BADANIE EMG :
  - najnowocześniejszy w Warszawie aparat EMG Keypoint Net (2012 r),
  DUŃSKIEJ firmy Alpine używany przez renomowane szpitale kliniczne na świecie,
  - badanie nerwów BEZ Igieł,
  - ponad 16600 przeprowadzonych badań EMG,
  - ponad 14 staż w prowadzeniu badań EMG,
  - indywidualnie wycena badania EMG,
  - wyniki EMG bezpośrednio po wykonaniu badania,
  - konsultacja neurologiczna wyniku badania EMG.

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baza Aptek »

  Przygotowywanie specjalistycznych baz danych jest to kluczowy obszar działania Grupy Wydawniczej Pegaz. Zajmujemy się gromadzeniem baz danych największych przedsiębiorstw oraz instytucji. Są one również na bieżąco aktualizowane przez zespół naszych niezawodnych konsultantów. W naszych bazach mogą Państwo odnaleźć takie informacje, jak: nazwa firmy, dane teleadresowe, strona www, rok założenia, forma prawna, wielkość zatrudnienia i obrotów, jak też kwalifikacje branżowe PKD. Bazy firm  naszej grupy wydawniczej są wyjątkowo ważnym materiałem dla przedsiębiorstw, które poszukują nowych odbiorców na swoje usługi oraz produkty. Spis firm często wykorzystuje się do działań powiązanych z promocją bezpośrednią.
  Nasze bazy to pewność szerokiego zakresu wyboru grupy docelowej, jak również najbardziej optymalnej segmentacji Klientów docelowych. Przykłady naszych baz stanowią: baza szkół, sklepów internetowych, baza firm transportowych, baza spółek, baza firm budowlanych, baza architektów, baza IT, baza aptek, jak również bazy B2B. I tak na przykład bazy firm budowlanych dostępne na płytach zawierają informacje o firmach usługowych i produkcyjnych, które są ściśle powiązane z branżą budowlaną. Natomiast bazy szkolnictwa to spisy polskich placówek oświatowych. Można w nich znaleźć żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, pomaturalne, jak też uczelnie wyższe. Bardzo pomocna może okazać się także baza instytucji  publicznych. Uwzględniają one dane urzędów miast i gmin, jak również urzędów wojewódzkich, powiatowych i marszałkowskich. Udostępniane przez nas bazy danych są w postaci wyszukiwarki. Klienci mogą więc filtrować firmy według oferowanych kryteriów. Nasz program umożliwia również eksportowanie danych z bazy oraz udostępnia funkcję wydruku etykiet adresowych.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa Olga Piekarska-Piotrowicz »

  Pomoc psychologiczna oraz psychoterapia dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej, zawodowej, rodziców oraz osób pragnących lepiej poznać siebie i swoje możliwości. Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz terapeutą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - czytaj więcej o mnie na stronie. POMAGAM: osobom dorosłym oraz młodzieży. Czytaj więcej o ofercie na stronie oferta. GDZIE: Warszawa, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Łomianki, Młociny.

  W PROBLEMACH:
  * nerwice, depresja, zaburzenia osobowości;
  * trudne, traumatyczne doświadczenia;
  * obniżony nastrój, zniechęcenie, bezsilność, lęk;
  * poczucie zagubienia, pustki, niespełnienia;
  * niezadowolenie i brak satysfakcji ze swojego życia;
  * trudności osobiste, rodzinne, małżeńskie, zawodowe, społeczne;
  * żałoba, rozstanie, strata;
  * trudności w relacjach interpersonalnych / związkach partnerskich;
  * doświadczanie nadmiernego stresu i jego skutków;
  * trudności z podejmowaniem decyzji, realizacją własnych potrzeb;
  * brak pewności siebie, samokrytycyzm, nieadekwatna samoocena;
  * problemy z własną niezależnością i asertywnością;
  * kłopoty z zaśnięciem, koszmary senne, bezsenność;
  * dolegliwości somatyczne, które nie znajdują wyjaśnienia medycznego (np. bóle głowy, serca, mięśni, zawroty głowy, zdrętwienia, duszności itp. );
  * chęć poznania siebie i rozwinięcia swoich możliwości osobistych lub zawodowych;
  * poszukiwanie swojego miejsca w życiu;
  * trudności wychowawcze i rozwojowe;
  * inne problemy natury psychicznej.

  W FORMIE:
  * konsultacje psychologiczne;
  * pomoc psychologiczna;
  * interwencja kryzysowa;
  * psychoterapia indywidualna.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Implanty stomatologiczne warszawa »

  Jesteśmy jednostką która absorbuje się wprawnym leczeniem uzębienia na rozmaitych płaszczyznach. Stosujemy zaawansowane techniki leczenia stosując nowoczesne urządzenia do zabiegów stomatologicznych. Zębów używamy codziennie i są one niesłychanie potrzebne, choćby do spożywania posiłków, więc nadzwyczaj znaczące jest dbanie o stan zdrowia naszych zębów. Nasze usługi na pewno pozwolą cieszyć się zdrowym i ślicznym uśmiechem.Stomatologia jest dziedziną medycyny bardzo znaczną dla nas.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie choroby alkoholowej »

  Choroba alkoholowa, objawy, stadia, powikłania, sposoby leczenia. Detoksykacja alkoholowa, psychoterapia alkoholizmu, informacje dla pacjentów i rodzin.
  Nasz szpital istnieje od 2008 roku, jest położony pod Warszawą, pacjentów zainteresowanych leczeniem konsultujemy również w naszym biurze w Warszawie.
  Nasza specjalność to leczenie alkoholizmu i depresji o wszelkiej etiologii.
  W szpitalu diagnozujemy i leczymy wszelkie powikłania alkoholizmu i schorzenia współistniejące, wykonujemy potrzebne badania dodatkowe. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie kliniczne. Stosujemy nowoczesne metody psychoterapii uzależnień, wg wskazań farmakologiczne leczenie alkoholizmu.
  W dziedzinie:
  leczenie alkoholizmu
  przerywamy ciągi alkoholowe
  przeprowadzamy detoksykację alkoholową
  w OTU program podstawowy psychoterapii trwa 35 dni
  Warunki socjalne: pokoje 1 i 2 osobowe z łazienkami, TV, WiFi.
  Dodatkowo pacjenci przebywający na terapii bezpłatnie korzystają z sauny, solarium, siłowni, mini sali gimnastycznej, parkingu, zajęć fakultatywnych.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Silver Dental Clinic | Stomatolog Piaseczno »

  Silver Dental Clinic Piaseczno ul. Puławska 48 - Dynamiczny rozwój stomatologii, zmierzający w kierunku jak największej oszczędności tkanek zęba, a także wzrastająca świadomość pacjentów, którzy skłaniają się bardziej do zachowania własnych zębów, niż usuwania ich i zastępowania uzupełnieniami protetycznymi sprawia, że endodoncja zajmujaca się leczeniem kanałowym stanowi bardzo ważną częśćcodziennej praktyki dentystycznej. Większość osób zgłaszających się do gabinetu z bólem zęba, wymaga właśnie leczenia kanałowego. Niegdyś bardzo zniszczony, bolący ząb najczęściej usuwano, dziś szanse na jego uratowanie stale wzrastają.Leczenie kanałowe polega na dokładnym usunięciu i oczyszczeniu kanałów korzeniowych z zapalnie zmienionej, martwej lub zgorzelinowej miazgi (potocznie zwanej "nerwem"), a następnie szczelnym ich wypełnieniu materiałem biokompatybilnym. Nasz gabinet dla zapewnienia jak największej precyzji leczenia kanałowego został wyposażony w nowoczesny mikroskop GLOBAL amerykańskiej Firmy "Global Surgical Corporation". Światowe standardy w diagnozie chorób zębów i jamy ustnej wymagają zastosowania precyzyjnego urządzenia jakim jest mikroskop operacyjny. Dzięki temu urządzeniu lekarz stomatolog w naszym gabinecie ma możliwość obejrzenia każdego zęba nie tylko od zewnątrz ale i od wewnątrz nawet w 16 krotnym powiększeniu. Przy tak dużym powiększeniu wprawny i doświadczony lekarz jest w stanie wychwycić i zdiagnozować nawet najmniejsze uszkodzenie zęba oraz jego rodzaj, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości cyfrowej kamery zainstalowanej w naszym mikroskopie, może zarejestrować rodzaj tego uszkodzenia na zdjęciu.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schwertransport, ładunki transport ciężki ponadgabarytowy »

  Przedsiębiorstwo transportowe CARDAN pragnie przekazać Państwu osobiste usługi w zakresie transportów ponadgabarytowych. Firma w zakresie transportów nienormatywnych świadczy transport ponadgabarytowy transport nienormatywny transport ciężki ładunki ciężkie ładunki ponadgabarytowe Cardan Global Project schwertransport heavy cargo heavy transport transport ponadgabarytowy śląskie transport ponadgabarytowy Warszawa transport ponadgabarytowy pomorskie www.cardan.net.pl]transport ponadgabarytowy Poznań w tym organizacja i transport ładunków ponadgabarytowych na jednostkach profesjonalnych. Dla CARDAN odległość nie ma żadnego znaczenia. Firma jest w stanie transportować ładunki drogą lądową, powietrzną albo morską. Rozmiar transportowanych ładunków może być dowolny począwszy od elektrowni wiatrowych, po przęsła mostów, silosów, zbiorników, produktów specjalnego przeznaczenia. Po przystąpieniu do współpracy CARDAN ustali najbardziej optymalną i trwałą drogę, zapewni stałą ochronę przewożonego ładunku jak również terminową dostawę. Wiedzę praktyczną zespołu pracowników daje pewność na świadczone usługi.Firma w zakresie transportów nienormatywnych świadczy następujące usługi transport ponadgabarytowy transport nienormatywny transport ciężki ładunki ciężkie ładunki ponadgabarytowe Cardan Global Project schwertransport heavy cargo heavy transport transport ponadgabarytowy śląskie transport ponadgabarytowy Warszawa transport ponadgabarytowy pomorskie transport ponadgabarytowy Poznań w tym organizacja i transport ładunków ponadgabarytowych na jednostkach specjalistycznych, przygotowanie pozwoleń i ewentualnej eskorty policji na przejazd na terenie całej Europy. CARDAN preferuje zaoferować Państwu osobiste usługi w zakresie transportów ponadgabarytowych jak również zwyczajnych. CARDAN działa aktywnie na rynku transportowym ładunków ponadgabarytowych zarówno w Polsce jak i Europie Zachodniej. Zajmujemy się także organizacją transportów w kierunku Wschodnim Rosja, Kazachstan, Białoruś, Ukraina. CARDAN para się kompleksową obsługą transportu w trakcie realizacji projektów inwestycyjnych. Firma oferuje Państwu nie tylko prywatne wiedzę praktyczną czy sprzęt, niemniej jednak również umiejętność wyjścia i rozwiązywania wręcz najbardziej niełatwych tematów logistycznych. Cardan nie tylko ma niezbędne doświadczenie, odpowiedni tabor, schludną propozycję, niemniej jednak także godnych polecenia specjalistów. Pilotaż cywilny autami BF2 i BF3, objazdy tras i pomiary, przeładunki, transport wodno kombinowany barkami jak i statkami, kompleksowa obsługa celna.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Mapa województw: