Strony z województwa Mazowieckie:

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »
 • Przedszkole Warszawa - zabawa i edukacja »

  W naszym żłobku dzieci przypisane są do trzech grup wiekowych od 7 miesiąca do 3 lat. Baby City - prywatne przedszkole i żłobek w stolicy to idealne miejsce dla twej pociechy. Przedszkole Baby-City to także przedszkole anglojęzyczne. W każdej grupie przebywa jednocześnie opiekun polski i angielski. Dzieci oswajają się z językiem obcym podczas zabaw, zajęć i przerw. Zarówno w żłobku jak i przedszkolu plan przewiduje subiektywne podejście do każdego podopiecznego. Udostępniamy obszerne, kolorowe pomieszczenia do zabawy i edukacji, rozległy ogród oraz dostosowane do potrzeb dziecka zabawki. Mocnym plusem jednostki jest doświadczona kadra, zapewniająca profesjonalną opiekę. Proponujemy świetne warunki do gry i lekcji.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy lojalnościowe dla aptek »

  graffmark.pl]Graffmark - Skutecznie Wspieramy Twój Biznes. Prezentujemy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla firm w tym sieci farmaceutycznych. Motywuj swoich klientów i zyskaj ich lojalność wobec swojej firmy!
  Wyposaż swoją aptekę w atrakcyjny graffmark.pl]program lojalnościowy dla aptek ! Obecny rynek poznał już dobrze siłę potężnego narzędzia marketingowego jakim jest partnerski system lojalnościowy dla klientów, dlatego też nasza firma jako solidnie funkcjonująca platforma B2B udostępnia w ramach współpracy partnerskiej dwa różne programy lojalnościowe dla firm. Znaczkowy program lojalnościowy Europunkty.pl oraz Wirtualny program motywacyjny epunkty. Programy są przystosowane do momentalnego wdrożenia, jest także możliwość dany program motywacyjny spersonalizować pod kątem Państwa wymogów. Europunkty to tradycyjny program lojalnościowy w którym wyposażamy naszego partnera w spersonalizowane katalogi nagród oraz holograficzne naklejki. Klienci zgromadzone znaczki zamieniają na nagrody z katalogu. Epunkty to współczesny system motywacyjny opierający się na wirtualnych kontach ulokowanych na specjalnie utworzonych stronie internetowej www. (NazwaTwojejFirmy) .epunkty.pl Klienci mają całodobowy dostęp do swojego konta za pośrednictwem którego mogą sprawdzić obecne saldo punktowe i dokonać zamiany punktów na ciekawe nagrody rzeczowe. Wieloletnia praktyka na naszym rynku pomaga nam sprostać nawet najwyższym wymaganiom stawianym przez obecny rynek marketingowy. Do dyspozycji posiadamy własne zaplecze logistyczne co wiąże się ze zmniejszeniem kosztów dla naszego partnera, dodatkowo zajmujemy się pakowaniem, adresowaniem, wysyłaniem oraz obsługą reklamacji produktów. Działamy w całej Polsce. Graffmark, Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolonoskopia »

  Kolonoskopia jest badaniem, które warto wykonywać profilaktycznie. Na tej witrynie dowiesz się dokładnie, jak ono wygląda, oraz jak prawidłowo przygotować się badania, aby udało się wykonać je bez niepotrzebnych komplikacji. Oprócz informacji o tym zabiegu znajdziesz także inne artykuły, opisujące choroby związane z dolną częścią przewodu pokarmowego (m.in zapalenie jelita grubego, perforacja jelita, polipy, biegunka).

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • FARUM SA »

  Producent i sklep urządzeń medycznych oraz sprzętu: ekg, rtg, meble, reduktory, dozowniki, aparaty do znieczuleń. Firma prowadzi szeroką działalność usługową i serwisową związaną z produkowanym asortymentem wyrobów medycznych, a także sklep medyczny.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna Warszawa »

  Kobiety z rejonu mazowieckiego, które nie są szczęśliwe z swoich piersi i wyglądu i pragną coś z tym zrobić zapraszamy na odwiedziny lekarskie z pierwszorzędnym doktorem plastycznym Lubomirem Lembasem. Renoma oraz spore doświadczenie pana Doktora gwarantuje pełną satysfakcję z zabiegu. W trakcie konsultacji klientkom doradzane są najlepsze dla nich rozwiązania. Priorytetem jest bezpieczeństwo całego zabiegu.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biżuteria Artystyczna »

  Witryna Internetowa dla każdej kobiety, z interesującymi tekstami o trendach w modzie. Uaktualniany ciągle serwis prasowy przedstawia ciekawe informacje o produktach ze srebra, kierunkach w ich projektowaniu, ważnych wydarzeniach jubilerskich, plotkach o wnętrzach i dekoracjach, które nawiązują do koloru srebrnego. W dziale o biżuterii artystycznej znajdują się prezentacje artystów z całego świata, oraz ich kolekcje. Niezależną funkcjonalnością witryny jest sklep internetowy, umożliwiający zamówienie produktów jubilerskich. Jest to www.artsrebro.pl/sklep]biżuteria ręcznie robiona , a więc unikatowa, niedostępna gdziekolwiek indziej, ze srebra najwyższej próby.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Silver Dental Clinic | Stomatolog Piaseczno »

  Silver Dental Clinic Piaseczno ul. Puławska 48 - Dynamiczny rozwój stomatologii, zmierzający w kierunku jak największej oszczędności tkanek zęba, a także wzrastająca świadomość pacjentów, którzy skłaniają się bardziej do zachowania własnych zębów, niż usuwania ich i zastępowania uzupełnieniami protetycznymi sprawia, że endodoncja zajmujaca się leczeniem kanałowym stanowi bardzo ważną częśćcodziennej praktyki dentystycznej. Większość osób zgłaszających się do gabinetu z bólem zęba, wymaga właśnie leczenia kanałowego. Niegdyś bardzo zniszczony, bolący ząb najczęściej usuwano, dziś szanse na jego uratowanie stale wzrastają.Leczenie kanałowe polega na dokładnym usunięciu i oczyszczeniu kanałów korzeniowych z zapalnie zmienionej, martwej lub zgorzelinowej miazgi (potocznie zwanej "nerwem"), a następnie szczelnym ich wypełnieniu materiałem biokompatybilnym. Nasz gabinet dla zapewnienia jak największej precyzji leczenia kanałowego został wyposażony w nowoczesny mikroskop GLOBAL amerykańskiej Firmy "Global Surgical Corporation". Światowe standardy w diagnozie chorób zębów i jamy ustnej wymagają zastosowania precyzyjnego urządzenia jakim jest mikroskop operacyjny. Dzięki temu urządzeniu lekarz stomatolog w naszym gabinecie ma możliwość obejrzenia każdego zęba nie tylko od zewnątrz ale i od wewnątrz nawet w 16 krotnym powiększeniu. Przy tak dużym powiększeniu wprawny i doświadczony lekarz jest w stanie wychwycić i zdiagnozować nawet najmniejsze uszkodzenie zęba oraz jego rodzaj, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości cyfrowej kamery zainstalowanej w naszym mikroskopie, może zarejestrować rodzaj tego uszkodzenia na zdjęciu.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Mapa województw: