Strony z województwa Mazowieckie:

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Okulistyka »

  Zachęcamy do odwiedzenie witryny polskiej filii firmy Croma. Ponad 40 letnie doświadczenie w dziedzinie farmaceutyki, świadczy o profesjonalnym podejściu do zawodu. Dla Cromy na każdym etapie produkcji najważniejsi są ludzie. To właśnie dla Ciebie przygotowane zostały produkty z takich działów jak na przykład: ortopedia, medycyna estetyczna lub okulistyka.
  Serdecznie wszystkich zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny jak i zapoznania się z pełną ofertą produktów.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie choroby alkoholowej »

  Choroba alkoholowa, objawy, stadia, powikłania, sposoby leczenia. Detoksykacja alkoholowa, psychoterapia alkoholizmu, informacje dla pacjentów i rodzin.
  Nasz szpital istnieje od 2008 roku, jest położony pod Warszawą, pacjentów zainteresowanych leczeniem konsultujemy również w naszym biurze w Warszawie.
  Nasza specjalność to leczenie alkoholizmu i depresji o wszelkiej etiologii.
  W szpitalu diagnozujemy i leczymy wszelkie powikłania alkoholizmu i schorzenia współistniejące, wykonujemy potrzebne badania dodatkowe. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie kliniczne. Stosujemy nowoczesne metody psychoterapii uzależnień, wg wskazań farmakologiczne leczenie alkoholizmu.
  W dziedzinie:
  leczenie alkoholizmu
  przerywamy ciągi alkoholowe
  przeprowadzamy detoksykację alkoholową
  w OTU program podstawowy psychoterapii trwa 35 dni
  Warunki socjalne: pokoje 1 i 2 osobowe z łazienkami, TV, WiFi.
  Dodatkowo pacjenci przebywający na terapii bezpłatnie korzystają z sauny, solarium, siłowni, mini sali gimnastycznej, parkingu, zajęć fakultatywnych.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schwertransport, ładunki transport ciężki ponadgabarytowy »

  Przedsiębiorstwo transportowe CARDAN pragnie przekazać Państwu osobiste usługi w zakresie transportów ponadgabarytowych. Firma w zakresie transportów nienormatywnych świadczy transport ponadgabarytowy transport nienormatywny transport ciężki ładunki ciężkie ładunki ponadgabarytowe Cardan Global Project schwertransport heavy cargo heavy transport transport ponadgabarytowy śląskie transport ponadgabarytowy Warszawa transport ponadgabarytowy pomorskie www.cardan.net.pl]transport ponadgabarytowy Poznań w tym organizacja i transport ładunków ponadgabarytowych na jednostkach profesjonalnych. Dla CARDAN odległość nie ma żadnego znaczenia. Firma jest w stanie transportować ładunki drogą lądową, powietrzną albo morską. Rozmiar transportowanych ładunków może być dowolny począwszy od elektrowni wiatrowych, po przęsła mostów, silosów, zbiorników, produktów specjalnego przeznaczenia. Po przystąpieniu do współpracy CARDAN ustali najbardziej optymalną i trwałą drogę, zapewni stałą ochronę przewożonego ładunku jak również terminową dostawę. Wiedzę praktyczną zespołu pracowników daje pewność na świadczone usługi.Firma w zakresie transportów nienormatywnych świadczy następujące usługi transport ponadgabarytowy transport nienormatywny transport ciężki ładunki ciężkie ładunki ponadgabarytowe Cardan Global Project schwertransport heavy cargo heavy transport transport ponadgabarytowy śląskie transport ponadgabarytowy Warszawa transport ponadgabarytowy pomorskie transport ponadgabarytowy Poznań w tym organizacja i transport ładunków ponadgabarytowych na jednostkach specjalistycznych, przygotowanie pozwoleń i ewentualnej eskorty policji na przejazd na terenie całej Europy. CARDAN preferuje zaoferować Państwu osobiste usługi w zakresie transportów ponadgabarytowych jak również zwyczajnych. CARDAN działa aktywnie na rynku transportowym ładunków ponadgabarytowych zarówno w Polsce jak i Europie Zachodniej. Zajmujemy się także organizacją transportów w kierunku Wschodnim Rosja, Kazachstan, Białoruś, Ukraina. CARDAN para się kompleksową obsługą transportu w trakcie realizacji projektów inwestycyjnych. Firma oferuje Państwu nie tylko prywatne wiedzę praktyczną czy sprzęt, niemniej jednak również umiejętność wyjścia i rozwiązywania wręcz najbardziej niełatwych tematów logistycznych. Cardan nie tylko ma niezbędne doświadczenie, odpowiedni tabor, schludną propozycję, niemniej jednak także godnych polecenia specjalistów. Pilotaż cywilny autami BF2 i BF3, objazdy tras i pomiary, przeładunki, transport wodno kombinowany barkami jak i statkami, kompleksowa obsługa celna.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Najlepsze biuro księgowe warszawa spotkasz na tej właśnie stronie. Obszerny zakres usług dotyczących wszelkiego typu rozliczeń firmowych. Z oferty tego podmiotu korzystają zarówno posiadacze firm, jak i osoby fizyczne. Jeżeli i ty chcesz znaleźć się w gronie spełnionych klientów, już zaraz zobacz, co ma ci do zaprezentowania księgowość warszawa. Z całym przekonaniem natrafisz tu na usługi z wyższej półki! Jeżeli zatem chcesz pracować z wykwalifikowanymi ekspertami, tutaj odnajdziesz właśnie to, czego oczekujesz!

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania - ogłoszenia Warszawa »

  Jak wyszperać błyskawicznie należyte ofertę nieruchomości, które właśnie nas interesuje? Którą stronę internetową wyselekcjonować, żeby spełniła ona nasze oczekiwania i wymagania? Niewątpliwie, jeśli nasz typ padnie na strony, które do tego są stworzone, to niewątpliwie połowę tryumfu ma się już za sobą. Dlaczego? A mianowicie jest to, jak najwybitniej wytrawna i najważniejsza forma reklamy w Internecie. Strona musi mieć dobrą szatę graficzną i musi przekazywać wszystko to, co każdemu zainteresowanemu kontrahentowi będzie potrzebne. Priorytetową i najważniejszą kwestią z pewnością jest szeroki zasób ofert, które można do siebie dobrać. Nie ulega kwestii jak by nie było, że nie każdego stać, na ogromny, stylowy dom. Wiadomo co więcej, że nie każdy może sobie zapewnić na drogą działkę gdzieś za miastem. W tym celu jednak, wystarczy w wyszukiwarce wpisać odpowiednie ceny i wyszukać to, co jest najważniejsze. Każdy anons ma swoją grupę, każde też ma swoje określone do tego miejsce. Szukając czegoś fascynującego, należy głównie, zaznaczyć województwo, miejscowość i daną grupę, a wtedy gładko, można wyszperać to, czego się szukało.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telemedycyna - Mediguard »

  Przenośny sprzęt telemedyczny do badań z zakresu: kardiologia, pulmonologia, diabetologia, nadciśnienie tętnicze oraz położnictwo. Szybki kontakt z lekarzem, bez czekania i bez kolejek. Monitoring 24h

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologiczny Warszawa »

  Od bardzo wielu lat ANIDENT dostarcza usługi stomatologiczne naszym pacjentom. Naszym podstawowym celem jest europejska jakość procedur stomatologicznych. Najbardziej zależy kierownictwu kliniki na specjalistycznych kwalifikacjach naszych stomatologów. Dbamy również o zaawansowany sprzęt stomatologiczny, posiadamy między innymi cyfrowy pantomograf oraz mikroskop stomatologiczny Carl Zeiss, który pozwala nam zaoferować złożone leczenie kanałowe pod mikroskopem. Pasją zespołu Kliniki ANIDENT są www.anident.pl/implanty.html]implanty zębów . Implanty umożliwiają zbliżoną do naturalnych warunków odbudowę bezzębia. W ofercie kliniki stomatologicznej można również znaleźć pozostałe zabiegi dentystyczne, w tym www.anident.pl/wybielanie-zebow.html]wybielanie zębów , ortodoncja, usuwanie kamienia nazębnego, stomatologia estetyczna. Wszystkie procedury dentystyczne dokładnie przybliżamy na naszej stronie internetowej. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Mapa województw: