Strony z województwa Mazowieckie:

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Tłumaczenia ustne »

  Biuro tłumaczeń MIW oferuje tłumaczenia ustne z zakresu medycyny, farmacji oraz weterynarii. Wśród oferty są zarówno tłumaczenia na konferencjach jak i tłumaczenia symultaniczne. Pracownicy biura tłumaczeń MIW są świetnie wyszkoleni, ponieważ poza certyfikatami znajomości jednego z 40 języków mają ukończone kursy bądź studia o tematyce medycznej, weterynaryjnej lub farmaceutycznej. Podczas sympozjów MIW pomaga organizatorom wspierając ich dostarczeniem nagłośnienia na sympozjum, kabin dla tłumaczy czy słuchawek dla słuchaczy. W miarę potrzeb zatrudniane są również hostessy do obsługi uczestników oraz fotografowie i kamerzyści.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła osteopatii, Warszawa - FICO »

  Flanders International College of Osteopathy (FICO) to szkoła osteopatii, która od ponad 20 lat uznawana jest za renomowane centrum kształcenia osteopatycznego. Jedynym wymogiem, aby rozpocząć edukację w szkole, jest posiadanie dyplomu fizjoterapeuty (lic., mgr) lub lekarza. Szkoła osteopatii FICO posiada wizję - nie zależy nam na dużej liczbie studentów, lecz na najwyższej jakości kształcenia.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolonie »

  Portal turystyczny Kogis chce zaoferować podróże na wakacje dla dzieci i młodzieży. Specjalizujemy się w organizowaniu obozów i koloni które dotyczą konkretnej tematyki, m.in. obóz przygodowy, gitarowy czy też kolonie nad morzem. Jeśli Twoja latorośl marzy o niepowtarzalnych przeżyciach, a także chce zgłębiać swoje zainteresowania – zapraszamy na nasz portal w internecie, gdzie można zapoznać się ze szczegółową ofertą naszych wyjazdów, oraz poznać założenia i koszt za obozy i kolonie. Nie zwlekaj, już dziś zobacz, jak cudowne wakacje może przeżyć Twoje dziecko.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy Sklep z zabawkami. »

  Oferujemy www.brykacze.pl/kat,edukacyjne.,87,0.html]kreatywne zabawki dla dziecka z przedszkola i nie tylko. Jeśli interesują cię interaktywne zabawki, dla niemowląt, tych najmłodszych dzieci i tych najstarszych, rowery, plac zabaw, wyposażenie świetlic, drewniane domki ogrodowe, dla chłopca lub dla dziewczynki, to pozostaw e-mail, poinformujemy państwa gdy wystawimy nową promocję na atrakcyjne zabawki.

  W naszej firmie plac zabaw, piaskownica drewniana lub plastikowa, górski rowerek, pojazdy na akumulator: Quad, auto terenowe, policyjny motor, fotelik samochodowy, bujawka lub inna zabawka dla dziecka z drewna, spośród naszego szerokiego asortymentu są dostępne kiedy zechcesz. Sprawdź i złóż zamówienie przez www.brykacze.pl]internetowy sklep - interaktywne zabawki dla dziecka .

  Nasza wzorcownia w Chynowie to niesamowity, bajkowy, zaczarowany, barwny świat z zabawkami, gdzie mogą dokonać się tajne marzenia twojej pociechy. Oferowane przez nasz sklep on-line zabawki, to nie tylko strategia na sprawienie im ogromnej zadowolenia, lub zaopatrzenie ich w różne kolorowe, piękne „cacka” ale też interesująca forma nauki od pierwszych dni ich życia.

  Czekamy

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Warszawa »

  Nasz gabinet dentystyczny zapewnia rzetelne i sprawdzone usługi m.i.n. ortodoncja, protetyka, chirurgia oraz wybielanie zębów. Dentysta Warszawa to skuteczny i doświadczony stomatolog.|Pora by przekonać się o stanie uzębienia naszej jamy ustnej. Dentysta Warszawa gwarantuje kompleksowe usługi stomatologiczne w najniższych cenach.Dentysta nie musi zawsze kojarzyć się z czymś strasznym. Duże doświadczenie, najwyższa jakość usług i narzędzi stomatologicznych sprawia, że dentysta Warszawa to właściwy człowiek na odpowiednim miejscu.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Formmed - chirurgia dziecięca, medycyna estetyczna, logopeda, ortodonta, dermatolog, pediatra »

  Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Formmed prowadzi leczenie w formie szpitalnej i poradni lekarskiej w zakresie chirurgii dziecięcej ]www.formmed.com.pl/chirurgiadziecieca.html , chirurgii szczękowo-twarzowej, medycyny estetycznej, logopedii, ortodoncji (także w ramach kontraktu z NFZ), pediatrii, dermatologii, gastroenterologii dziecięcej. Przeprowadzane są tutaj zabiegi chirurgiczne likwidacji rozszczepów wargi i/lub podniebienia ]www.formmed.com.pl/rozszczep.html , spodziectwa, stulejki, przepuklin, syndaktylii, polidaktylii, wnętrostwa, wodniaka, usunięcia blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, usunięcia znamion olbrzymich i kąpielowych, usunięcia wyrośli przedusznych. Nasi chirurdzy przeprowadzają również zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pobieranie krwi »

  Łukasz wiedział jak ważne jest pomaganie potrzebującym. Dlatego właśnie starał się systematycznie uczęszczać na pobieranie krwi. Zdawał sobie sprawę z tego, iż jego krew może ocalić czyjeś zdrowie. W swej szkole zorganizował nawet akcję promującą oddawanie krwi. Sądził, że wszyscy mogą pomóc. Anita kochała się w Łukaszu, jednak nie wiedziała jak mu to oznajmić. Uznała, iż jeżeli zdecyduje się na pobieranie krwi, to Łukasz z pewnością ją dostrzeże a do tego pomyśli, że jest wartościową dziewczyną. Z pewnością będzie chciał poznać ją bliżej. Swój plan oczywiście szybko wprowadziła w życie. Na szczęście na drugi dzień przeprowadzano taką akcję w ich szkole. Anita ubrała się ładnie - miała nadzieję, że spotka się z chłopakiem w kolejce. Dziewczynę niestety spotkał ją zawód, jednak nie z powodu braku chłopaka wśród dawców. Wprost przeciwnie - Łukasz czekał pierwszy w kolejce na pobieranie krwi. Niestety, okazało się, iż Anitka nie może oddać krwi, ponieważ waga jej ciała jest zbyt mała. Nic nie pomogło. Ani namawianie pielęgniarki, ani łzy. Organizatorzy akcji byli nieprzejednani. Anita była niepocieszona, uciekła z gabinetu zapłakana. Przecież tak niezwykle chciała zaimponować Łukaszowi! Chłopiec od razu ją zauważył na korytarzu i podbiegł do niej. Spytał, o co chodzi. Wyglądał jakby się przejął. Anita powiedziała mu o wszystkim, a on ją utulił i rzekł, że nic złego się nie wydarzyło. Nie może przecież pomagać kosztem swego zdrowia. Anita uśmiechnęła się. Cuda się jednak zdarzają.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Mapa województw: