Strony z województwa Mazowieckie:

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Wkładki i obuwie ortopedyczne - ORTOREHAMED Olsztyn »

  Firma od początku działania zajmuje się wykonywaniem wkładek ortopedycznych indywidualnych. Każda wykonywana przez nas wkładka ortopedyczna jest pod konkretne wymagania terapeutyczne stóp.
  Nasza firma to także dystrybucja sprzętu medycznego stosowanego w opiece długoterminowej domowej jak i w placówkach medycznych.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień - Ośrodek Gutkowski »

  Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski oferuje pomoc dla osób, które nie są w stanie samodzielnie uporać się z problemem uzależnienia. W naszych placówkach, które znajdują się w różnych rejonach Polski (Poznań, Lublin, Katowice, Bielsko-Biała, Łódź, Radom) pracują doświadczeni psycholodzy i psychoterapeuci którzy przy odpowiednio dobranej terapii są w stanie poradzić sobie z każdym przypadkiem. Technika leczenia dobierana jest indywidualnie do każdego pacjenta, w zależności od rodzaju i stopnia zaawansowania schorzenia. W Ośrodku stosujemy między innymi takie metody jak hipnoza, terapia ericksonowska, coaching. Z pomocą dobrego terapeuty nawet największe problemy są możliwe do rozwiązania. Warto zadbać o swoje zdrowie psychiczne i polepszyć komfort życia. Kilkanaście lat działalności Ośrodka, zaowocowało sukcesem większości naszych pacjentów. Wielu z nich wyszło z alkoholizmu, pozbyło się depresji, zwalczyło anoreksję, uporało się z lękami.
  Jeśli chcesz dołączyć do grona szczęśliwych ludzi, zgłoś się na terapię.
  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny płock »

  Pracownia Foto-Expert tworzy filmy - filmowanie wesel sierpc oraz fotoreportaże z myślą o Was, o naszych klientach (dslr sierpc).W naszych fotografiach oraz filmach (kamerzysta płock, kamerzysta żuromin) staramy się capnąć Chronos oraz wspomnienia. Podczas filmowania (videofilmowanie płock, videofilmowanie sierpc, videofilmowanie żuromin) azali robienia zdjęć zawsze staramy się odzwierciedlić Was samych.Realizujemy indywidualne zamówienia a zlecenia dotyczące różnorodnych imprez - fotograf ślubny płock, fotografia ślubna płock, fotografia ślubna żuromin, fotografia ślubna sierpc, zdjęcia ślubne płock - jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie dotarła renoma naszej firmy - fotograf płock, fotograf sierpc, fotograf żuromin. Działamy na terenie całego kraju.Pracownia Foto-Expert tworzy filmy - filmowanie wesel sierpc zaś fotoreportaże z myślą o Was, o naszych klientach (dslr sierpc).Dajemy opcja powrotu do przeszłości, do chwil najważniejszych, utrwalonych naszą wizją.W naszych fotografiach i filmach (kamerzysta płock, kamerzysta żuromin) staramy się capnąć czas oraz wspomnienia, momenty aż do których z przyjemnością będziecie powracać z uśmiechem na twarzy, w towarzystwie przyjaciół azaliż rodziny, wspominając ten dzień, tę chwilę. Podczas filmowania (videofilmowanie płock, videofilmowanie sierpc, videofilmowanie żuromin) czy robienia zdjęć zawsze staramy się odzwierciedlić Was samych, naturalny przebieg wydarzeń uchwycone naszym okiem.Realizujemy indywidualne zamówienia oraz zlecenia dotyczące różnorodnych imprez - fotograf ślubny płock, fotografia ślubna płock, fotografia ślubna żuromin, fotografia ślubna sierpc, zdjęcia ślubne płock - jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie dotarła renoma naszej firmy - fotograf płock, fotograf sierpc, fotograf żuromin. Działamy na terenie całego kraju.Atelier Foto-Expert tworzy filmy - filmowanie wesel sierpc natomiast fotoreportaże (dslr sierpc)kamerzysta płock, kamerzysta żuromin
  videofilmowanie płock, videofilmowanie sierpc, videofilmowanie żurominRealizujemy indywidualne zamówienia - fotograf ślubny płock, fotografia ślubna płock, fotografia ślubna żuromin, fotografia ślubna sierpc, zdjęcia ślubne płock, fotograf płock, fotograf sierpc, www.studiofotoexpert.pl]fotograf żuromin

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt medyczny do wybielania zębów »

  Misją naszej firmy jest wynajdywanie i wprowadzanie na rynek nowych, pionierskich, zaawansowanych technologicznie materiałów najwyższej jakości jak również sprzętu spełniającego standardy dentystyki XXI wieku. Oferowane przez nas produkty można znaleźć w markowych punktach handlowych na terenie całej Polski. Dodatkowo zajmujemy się również prowadzeniem wykładów jak również kursów praktycznych, nad których przebiegiem czuwają światowej klasy instruktorzy.
  Wysoko cenionym w ostatnim czasie asortymentem oferowanym przez naszą hurtownię są innowacyjne lampy do wybielania zębów WhitenMAX BR 800. Sprzęt ten wykonany jest z zastosowaniem najnowszej technologii diód emitujących światło LED oraz z akceleratorem służącym do wybielania, dodatkowo rozbudowane o emisję światła podczerwonego. Lampy do wybielania Whiten MAX posiadają szersze spektrum poprzez co osiągają one większą efektywność naświetlania dając tym samym lepszy efekt wybielania przy maksymalnym względzie bezpieczeństwa. Wysoka jakość wykonania i interesujący wygląd wzmacnia u pacjenta pozytywny odbiór zabiegu wybielania. Więcej informacji na ten temat można znaleźć [url= www.dornwell.pl/lampy-do-wybielania.html]tutaj . W naszej ofercie znajdą Państwo również kompleksowe wyposażenie gabinetów dentystycznych w sprzęt taki jak unity stomatologiczne, kamery wewnątrzustne, [url= www.dornwell.pl/mikroskopy-stomatologiczne.html]cyfrowe mikroskopy stomatologiczne , autoklawy kosmetyczne, lupy stomatologiczne, lampy do lup stomatologicznych, systemy do aplikacji gutaperki, lampy do wybielania, gotowe wkłady koronowo-korzeniowe, lasery stomatologiczne, płynne kompozyty, sprzęt RTG oraz skalery.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podatkowe Grodzisk »

  Biuro rachunkowe Moje-Podatki.pl zajmuje się obsługą wszelkiego rodzaju czynności administracyjnych wiążących się z księgowością, płacami i kadrami. Specjaliści z biura rachunkowego oferują pomoc w rejestracji działalności, zakładaniu spółek i wyborze formy opodatkowania. Moje-Podatki.pl oferuje swoim klientom usługę wirtualnego biura, czyli możliwość rejestracji firmy pod adresem Biura w Grodzisku Mazowieckim. Moje-Podatki.pl oferuje ponadstandardowe usługi, m. in. raporty na życzenie, także w języku angielskim. Księgowość spółek prowadzona jest w zintegrowanym systemie informatycznym Microsoft Dynamics Nav. Moje-Podatki.pl świadczy usługi osobom prowadzącym działalność gospodarczą z Warszawy, Grodziska Mazowieckiego, Milanówka lub Podkowy Leśnej.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna szkoła jogi »

  Joga to filozofia, która w naszym kraju staje się coraz popularniejsza. Idealnie nadaje się do rozładowania napięcia jakie na ogół nam towarzyszy. Odpowiedni zestaw ćwiczeń pozwala nam się rozluźnić jak również jest świetną okazją by oczyścić swój umysł ze złych myśli. Aby zacząć ćwiczyć nie musimy spełniać żadnych szczególnych wymagań. yogamudra.pl/blog/category/joga-w-domu-2/]Joga w domu może być bez trudu uprawiana nawet przez osoby dopiero zaczynające własną przygodę z jogą. Zawsze warto jednak korzystać z pomocy wykwalifikowanych mentorów. Odszukać ich można w yogamudra.pl/home/miejsce/155-joga-centrum]joga centrum , które oferuje nam nie tylko pomoc swojej kadry ale również sale do ćwiczeń.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy do zakupu naszych artykułów fryzjerskich i kosmetyków firmy OSMO »

  Aby nasze włosy były i wyglądały zdrowo musimy odpowiednio o nie zadbać. Profesjonalne kosmetyki nam w tym pomogą, a tymi kosmetykami są kosmetyki firmy OSMO. Posiadają: Profesjonalne szampony do włosów,odżywki do włosów, różnego rodzaju maski do włosów, farby do włosów różnego koloru, a co najważniejsze, farby do włosów OSMO IKON nie zawierają szkodliwych substancji.Farba ta to specjalnie stworzona formuła która nadaje włosom kolor a jednocześnie ich nie osłabia. Kosmetyki te są naprawdę godne polecenia gdyż skutecznie i kompleksowo dbają o włosy każdego rodzaju. Odżywki do włosów jak i szampony są z tej samej serii, dlatego też nasze włosy otoczone są podwójną opieką. Dobre szampony do włosów oraz odżywki do włosów to takie które wzmacniają włosy, które nadają im blasku. Więc jeśli chcesz zadbać o włosy - wypróbuj profesjonalne kosmetyki do włosów firmy OSMO a Twoje włosy na pewno Cię pokochają:)


  Firma Osmo prócz kosmetyków do włosów posiada w swojej ofercie również profesjonalne artykuły fryzjerskie dzięki którym strzyżenie, czy farbowanie włosów staje się łatwiejsze.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Mapa województw: