Strony z województwa Mazowieckie:

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Badania laboratoryjne Warszawa »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty założonej w 1991 roku warszawskiej przychodni stomatologiczno-lekarskiej na ul.Białostockiej 7. Dostarczamy wysokiej jakości usługi, zapewniamy opiekę w komfortowych warunkach. W naszej klinice zatrudniamy lekarzy: dentystów, ginekologów, laryngologów jak i również innych. Realizujemy również badania laboratoryjne, a w tym: hormony, oznaczenie grupy krwi, diagnostyka alergii i badania mykologiczne.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Osteopatia »

  Zajmujemy się leczeniem osteopatycznym , a dodatkowo rehabilitacją narządu ruchu - usuwaniem zaburzeń funkcjonalnych w organizmie człowieka -ból pleców, osteopatia. Leczenie w koncepcji osteopatycznej (osteopata Poznań) opiera się na filozofii drI.T. Still'a 1. Ciało jest jednością.2. Budowa natomiast funkcja wzajemnie na siebie oddziaływują. 3. Ciało posiada tendencje do samoleczenia.4. Główna przyczyna chorób to zaburzenie ukrwienia tkanek powstała w wyniku zaburzenia ruchomości.
  ODZYSKAJ PEŁNĄ Sprawność Oraz FORMĘ FIZYCZNĄ - masaż leczniczy Poznań, rehabilitacja Poznań.
   Zajmujemy się leczeniem osteopatycznym , a oprócz tego rehabilitacją narządu ruchu - usuwaniem zaburzeń funkcjonalnych w organizmie człowieka -ból pleców, osteopatia. Leczenie w koncepcji osteopatycznej (osteopata Poznań) opiera się na filozofii drA.T. Still'a 1. Mięso jest jednością.2. Struktura tudzież funkcja wzajemnie na siebie oddziaływują. 3. Ciało posiada tendencje aż do samoleczenia.4. Główna przyczyna chorób to zaburzenie ukrwienia tkanek powstała w wyniku zaburzenia ruchomości.
  ODZYSKAJ PEŁNĄ Biegłość Zaś FORMĘ FIZYCZNĄ masaż leczniczy Poznań, rehabilitacja Poznań.Zajmujemy się leczeniem osteopatycznym , a ponadto rehabilitacją narządu ruchu - usuwaniem zaburzeń funkcjonalnych w organizmie człowieka -ból pleców, osteopatia. Leczenie w koncepcji osteopatycznej (osteopata Poznań) opiera się na filozofii drNatomiast.T. Still'a (1828-1917), której głównymi założeniami są:1. Mięso jest jednością.2. Konstrukcja i funkcja wzajemnie na siebie oddziaływują. 3. Mięso posiada tendencje aż do samoleczenia.4. Główna przyczyna chorób to zaburzenie ukrwienia tkanek powstała w wyniku zaburzenia ruchomości.
   
  ODZYSKAJ PEŁNĄ Biegłość A FORMĘ FIZYCZNĄ, DZIĘKI NASZEMU HOLISTYCZNEMU A INDYWIDUALNEMU PODEJŚCIU Do NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCEGO PACJENTA - masaż leczniczy Poznań,  www.ostea.pl]rehabilitacja Poznań .
  Każdy Chory po zbadaniu natomiast postawieniu diagnozy funkcjonalnej, poddawany jest indywidualnie dobranej terapii z uwzględnieniem wszystkich przeciwwskazań aż doleczenia. Ilość wizyt zależna jest od problemu z jakim zgłasza się Chory.
  W celu ustalenia dla Ciebie indywidualnego planu leczenia, należy sprawdzićbadania funkcjonowania Twojego organizmu. Biorąc pod uwagę z tym, pierwsza wizyta w gabinecie trwa zazwyczaj nieco dłużej niżpozostałe.

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf slubny warszawa »

  fotograf lublin wojciklukasz oferuje usługi fotograficzne. Fotografia ślubna to niezwykły rozdział w działalności fotografa, łączy w sobie fotografię reporterską oraz artystyczną. Fotograf (fotograf slubny warszawa) z zamiłowania, z wykształcenia informatyk. Obrazy wykonuję od około pięciu lat. Fotografuję głównie w województwach lubelskim (fotograf ślubny Lublin, Chełm, Zamość) i mazowieckim (fotograf ślubny Warszawa, Płock, Radom). Wszystkie elementy są uchwycone wytrawnym okiem fotografa, dzięki temu album ślubny jest doskonałą pamiątką dnia ślubu dla Nowożeńców.    Decyzja, co do wyboru odpowiedniego fotografa na Wasz ślub, jest równie ważna jak wybór odpowiedniej sukni, fryzury, właściwego garnituru, pięknego kościoła czy oryginalnej sali weselnej. fotograf lublin wojciklukasz oferuje usługi fotograficzne. Fotograf (fotograf slubny warszawa) z zamiłowania, z wykształcenia informatyk. Ilustracje wykonuję od około pięciu lat. Fotografuję głównie w województwach lubelskim (fotograf ślubny Lublin, Chełm, Zamość) i mazowieckim (fotograf ślubny Warszawa, Płock, Radom). Decyzja, co do wyboru odpowiedniego fotografa na Wasz ślub, jest równie ważna jak wybór odpowiedniej sukni, fryzury, właściwego garnituru, pięknego kościoła czy oryginalnej sali weselnej. Fotograf lublin wojciklukasz oferuje usługi fotograficzne. Fotografia ślubna to niezwykły rozdział w działalności fotografa, łączy w sobie fotografię reporterską oraz artystyczną. Fotograf (fotograf ślubny warszawa) z zamiłowania, z wykształcenia informatyk. Obrazki wykonuję od około pięciu lat. Fotografuję głównie w województwach lubelskim (fotograf ślubny Lublin, Chełm, Zamość) i mazowieckim (fotograf ślubny Warszawa, Płock, Radom). Wszystkie elementy są uchwycone wytrawnym okiem fotografa, dzięki temu album ślubny jest doskonałą pamiątką dnia ślubu dla Nowożeńców. Wykonane zdjęcia ślubne pokazują emocje, wzruszenie, powagę, spojrzenia pełne miłości podczas przysięgi małżeńskiej, radość tego szczególnego dnia w życiu. Fotografia zabawy weselnej, szalejących na parkiecie gości to czysta przyjemność dla fotografa. Możliwość uchwycenia na fotografii gestów, mimiki bawiących się gości to wyzwanie, które lubi każdy dobry fotograf.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia - Fabdent »

  Fabdent – wysokiej klasy centrum stomatologii to miejsce, gdzie zawsze znajdziesz fachową opiekę dobrego dentysty. Zatrudniamy również bardzo dobrych ortodontów którzy są najlepszymi fachowcami w swojej branży! W naszym gabinecie stomatologicznym dokonasz takich zabiegów jak piaskowanie zębów, implanty zębów, leczenie kanałowe (również pod mikroskopem), endodoncja, pantomogram, chirurgiczne usuwanie ósemek czy wybielanie zębów. Cena w naszej klinice stomatologicznej jest zawsze bardzo konkurencyjna!

  Piaskowanie zębów? Wyrywanie ósemek? Leczenie Kanałowe? RTG zęba? Wybielanie zębów? Licówki kompozytowe? Jeżeli szukasz kliniki stomatologicznej, która fachowo i rzetelnie przeprowadzi te i wiele innych zabiegów, koniecznie zgłoś się do renomowanego gabinetu stomatologicznego Fabdent, znajdującego się na warszawskim Bemowie. Zatrudniamy wyłącznie dobrych dentystów z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w branży. Prócz standardowej protetyki i leczenia (implanty zębów) a także leczenia kanałowego prowadzimy również chirurgię stomatologiczną, jak również ortodoncję. Doświadczony, dobry ortodonta fachowo dobierze aparat ortodontyczny i przeprowadzi rzetelną protetykę i leczenie. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego centrum stomatologicznego!

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Animator dla dzieci, urodziny dla dzieci Wrocław, przyjęcia »

  Kaczki Dziwaczki - imprezy dla dzieci
  Urodziny dla dzieci Wrocław
  Chciałbyś zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dzieci?   Nie masz pomysłu na zabawy urodzinowe?   A może Twoje dziecko chce zaprosić koleżanki i kolegów na urodziny a Ty nie masz pomysłu jak zorganizować im czas?     Organizacja urodzin dla dzieci Wrocław to nasza specjalność. Malowanie buzi, chusta animacyjna Klanza, dmuchany plac zabaw, odwiedziny Klauna, to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na Wasze dzieci.
  Przyjęcia rodzinne
  Organizacja przyjęć rodzinnych to nasza specjalność! Organizujesz duże rodzinne przyjęcie? Spodziewasz się wielu gości? Nie masz głowy do tego co zrobić z dziećmi? Zadzwoń do Kaczek Dziwaczek! Animacja na weselach, rocznicach, chrzcinach i roczkach to dla nas największa przyjemność. Animator dla dzieci na przyjęciu zajmie się dziećmi przez całą noc, a nawet opowie im bajkę do snu - spróbuj raz i poznaj komfort świętowania!
  Pikniki firmowe
  Kaczki Dziwaczki zorganizują też festyn dla Twojego miasta lub zajmą się organizacją czasu dzieciom podczas Pikniku firmowego!   Zostań Piratem/ Indianinem lub Spidermanem! Pobaw się ze swoimi dziećmi w Zawody Dzieci vs Rodzice! Przebrania tematyczne dla dzieci, prezenty dla uczestników, moc atrakcji dla dzieci na każdym Pikniku organizowanym przez profesjonalnych animatorów firmy Kaczki Dziwaczki!
   

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komodo meble na wymiar, szafy Warszawa »

  Producent ]mebli na wymiar . Firma meblarska specjalizująca się w produkcji mebli kuchennych oraz ]szaf wnękowych . Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksową usługę wyposażania domów i mieszkań. Naszą pracę rozpoczynamy na etapie projektu, poprzez ustalanie szczegółów, dobieranie odcieni i materiałów, aż po kompleksową realizację zgodną z planami. Jesteśmy elastyczni zarówno cenowo jak i terminowo. Możemy pochwalić się grupą kreatywnych i wyjątkowo zdolnych projektantów, których praca nie jednokrotnie była doceniana. Nasze meble wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, które sami przetestowaliśmy, w ten sposób mamy pewność, że nasi Klienci mogą bez obaw użytkować nasze produkty. Specjalizujemy się w wykonaniu szaf wnękowych oraz mebli kuchennych. Zapraszamy do współpracy na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architektura wnętrz Zielona Góra która wzbudza uznanie »

  Zielongórski Versign może pochwali formę projektu. Architektura wnętrz Zielona Góra to równeż dekoracja wnętrz Zielona Góra aglomeracje codziennego i cenionego w województwie lubuskim. Dodatkowy atut to projektowanie wnętrz Zielona Góra na mire wymogów każdego nabywcy.architektura wnętrz Zielona Góra jakiej nie widziałeś. Versign oferuje projektowanie wnętrz Zielona Góra i posiada odpowiednie Studio projektowania wnętrz i mebli lubuskie. Zaproponujemy Kobiety i mężczyźni odpowiednia dekoracja wnętrz Zielona Góra.Jakie czynniki są decydujące przy wyborze specjalistycznego architekta wnętrz. Przede wszystkim architektura wnętrz Zielona Góra to miejsce wskazane do poszukiwań stosownego biura projektowego. Zadanie i odpowiednie miejsce przeznaczone na projektowanie wnętrz Zielona Góra to firma Versign. Rozbudowane studio projektowania wnętrz i mebli lubuskie to strefa przyjazna nabywcy. Efektowna www.versign.eu]dekoracja wnętrz Zielona Góra dla każdego.
   Wyposażenie mieszkania i jego architektura wpłynie na jakość życia jego mieszkańców. Ważnym jest żeby zwrócić uwagę na wiele elementów stanowiących o tym czy będzie się nam dobrze mieszkało czy też nie. Ażeby wiedzieć i poznać czym jest Architektura wnętrz Zielona Góra warto odwiedzić firmę Versign. Architekt wnętrz doradzi najlepsze rozwiązanie spełniające nasze oczekiwania. Architektura to 1-wszy krok, następnie będzie interesowało nas projektowanie wnętrz Zielona Góra szybkie komfortowe i bardzo realistyczne. studio projektowania wnętrz i mebli lubuskie Versign umożliwi szybką realizację projektu wizualnego oraz dodatkowo doradzi jak powinno się urządzić lokal mieszkalny czy dom. Po dokonaniu wizualizacji przyjdzie czas na dekoracja wnętrz Zielona Góra. To jest specjalizacja Versign która daje satysfakcję każdemu klientowi, korzystającemu z usług.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Mapa województw: