Strony z województwa Mazowieckie:

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Pracownia Lador - swarowski »

  Pracownia Lador, to firma, której możesz zaufać.
  Zajmujemy się sprzedażą biżuterii ślubnej: kolczyków, bransoletek, naszyjników oraz kompletów wykonanych ze srebra oraz oryginalnych kryształów Swarovski.
  Posiadamy sklep internetowy z siedzibą główną w Warszawie na ul. Fantazyjnej 5 (Targówek).
  Możliwość obejrzenia, przymierzenia oraz dopasowania biżuterii do indywidualnych potrzeb.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Wesoła »

  O własnego zwierzaka należy zadbać, a więc jeżeli posiadasz jakieś zwierzę, to bez cienia wątpliwości powinieneś zajrzeć na witrynę www.domvet.pl. W witrynie zostały zamieszczone informacje dotyczące gabinetu weterynaryjnego DOM-VET. Usługi świadczone przez nas to między innymi: magnetoterapia, badania cytologiczne bądź leczenie schorzeń układu krążenia. Oczywiście również nasz www.domvet.pl/]weterynarz wesoła wykonuje szczepienia ochronne oraz świadczy porady dotyczące żywienia. Należy dodatkowo nadmienić, że prowadzimy sklepik, w którym masz możliwość zakupić różnego rodzaju produkty. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferowanych przez nas usług!

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna Nurty »

  Pracownia Psychologiczna Nurty jest miejscem świadczącym profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz psychoedukację. ]www.pracownia-nurty.pl Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zmagających się z trudnościami osobistymi, zawodowymi, wychowawczymi lub rodzinnymi, jak i do tych, które chciałby lepiej poznać siebie, by móc w pełni korzystać z własnych zasobów i czerpać satysfakcję z kontaktu z drugim człowiekiem.Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię par oraz mediacje rodzinne. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty rozwoju osobistego. Naszą ideą jest dopasowanie formy pomocy do indywidualnych potrzeb zgłaszających się do nas osób. ]www.pracownia-nurty.pl/oferta.aspx

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Warto kupować edukacyjne klocki dla dziecka »

  Odpowiednio dobrane do wieku oraz poziomu rozwoju dziecka klocki dla najmłodszych mogą być fantastyczną zabawką, której kupno wielu psychologów poleca wszystkim rodzicom. Klocki wspierają rozwój każdego dziecka właściwie na wszystkich płaszczyznach - zarówno intelektualnej jak i fizycznej. Po pierwsze dziecko ma możliwość rozwoju intelektualnego dzięki temu, że musi zastanowić się, w jaki sposób najlepiej ułożyć klocki. Podobną funkcję spełnia też układanie puzzli - odpowiednio dobrane klocki dla dziecka sprawią, że jego umysł będzie ćwiczony podczas zabawy. Przy tym układanie klocków wspomaga koordynację ruchową, a dodatkowo uczy małe dziecko chwytać niewielkie elementy. Jeżeli dziecko zaczyna układać bardziej skomplikowane konstrukcje, zazwyczaj także doskonale ćwiczy swoją wyobraźnię przestrzenną, a dodatkowo umiejętność planowania i analitycznego myślenia. Co zaś najważniejsze - takie klocki do kupienia są praktycznie w każdym sklepie z zabawkami, w dodatku zazwyczaj za niewielkie pieniądze. Dzięki temu każdy rodzic niskim kosztem jest w stanie zapewnić swojemu dziecku odpowiednie do jego wieku zabawki edukacyjne, które będą wspierały jego rozwój.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów »

  Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów. Zajmujemy się głównie implantami i ortodoncją, ale wykonujemy również pozostałe usługi i zabiegi w ramach stomatologii. Wykonujemy leczenie kanałowe, usuwanie zębów (ósemek), leczenie/wypełnienia zębów, usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie i fluoryzacja, wszystkie rodzaje protez (szkieletowe, elastyczne, bezbarwne, akrylowe), wybielanie zębów oraz pozostałe usługi z zakresu stomatologii. Dentyści, którzy leczą w Demed na Ursynowie posiadają bogate doświadczenie w implantach i ortodoncji, dlatego są gwarancją skutecznego i efektywnego leczenia stomatologicznego. Charakteryzuje nas również wysoka jakość w przystępnych cenach. Pacjenci mogą liczyć również bardzo korzystne promocje implantów i ortodoncji.
  Kolejne usługi to profilaktyka zębów (skaling, piaskowanie, lakierowanie zębów), usuwanie zębów, leczenie kanałowe, stomatologia zachowawcza.
  Protetyka to kolejny zakres usług istotny i dobrze zorganizowany w Demed. W dziedzinie protetyki zawierają się takie usługi jak protezy - akrylowe, szkieletowe na metalu, na acetalu, bezbarwne, protezy na implantach, licówki, korony i mosty na zębach i implantach.
  Część usług możliwa jest do wykonania w ramach NFZ.

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy tenisowe »

  Biuro Turystyki Tenisowej Kat Tenis specjalizuje się w organizacji aktywnego wypoczynku, m.in.: obozy tenisowe, obozy młodzieżowe, obozy sportowe wczasy tenisowe, wczasy sportowe dla rodzin, a oprócz tego osób dorosłych.Staramy się propagować wśród dzieci, młodzieży, a ponadto osób dorosłych aktywne formy wypoczynku połączone z nauką gry w tenisa ziemnego na wszystkich poziomach zaawansowania.Kat Tenis to: Nowoczesny zaś bezpieczny instrument sportowy dla wszystkich Uczestników, Nowoczesna metodyka nauczania.
   Biuro Turystyki Tenisowej Kat Tenis specjalizuje się w organizacji aktywnego wypoczynku, m.in.: obozy tenisowe, obozy młodzieżowe, obozy sportowe wczasy tenisowe, wczasy sportowe dla rodzin oraz osób dorosłych.Staramy się propagować wśród dzieci, młodzieży, a oprócz tego osób dorosłych aktywne formy wypoczynku połączone z nauką gry w tenisa ziemnego na wszystkich poziomach zaawansowania.Kat Tenis to: Nauka gry w tenisa ziemnego na wszystkich poziomach zaawansowania, dopasowana indywidualnie aż do poziomu gry uczestnika, Profesjonalna zaś starannie wyselekcjonowana kadra trenerska z odpowiednimi kwalifikacjami, Gwarancja małych, dopasowanych grup tenisowych (grupy max. 4 osobowe z 1 trenerem na każdym korcie), Nowoczesny natomiast pewny instrument sportowy dla wszystkich Uczestników, Nowoczesna metodyka nauczania.
   
   Kat Tenis - Biuro Turystyki TenisowejBiuro Turystyki Tenisowej Kat Tenis specjalizuje się w organizacji aktywnego wypoczynku, m.in.: obozy tenisowe, obozy młodzieżowe, kat-tenis.pl]obozy sportowe wczasy tenisowe, wczasy sportowe dla rodzin oraz dodatkowo osób dorosłych.Staramy się propagować wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych aktywne formy wypoczynku połączone z nauką gry w tenisa ziemnego na wszystkich poziomach zaawansowania.Kat Tenis to: Nauka gry w tenisa ziemnego na wszystkich poziomach zaawansowania, dopasowana indywidualnie aż do poziomu gry uczestnika, Profesjonalna i starannie wyselekcjonowana kadra trenerska z odpowiednimi kwalifikacjami, Gwarancja małych, dopasowanych grup tenisowych (grupy max. 4 osobowe z 1 trenerem na każdym korcie), Nowoczesny tudzież bezpieczny narzędzie sportowy dla wszystkich Uczestników, Nowoczesna metodyka nauczania.
  Kat Tenis to przede wszystkim doświadczona, utytułowana oraz wykwalifikowana kadra trenerska, która zapewnia swoim Uczestnikom efektywną naukę gry w tenisa ziemnego (albo innej dyscypliny sportowej) poprzez nowoczesne tudzież sprawdzone metody treningowe.
   

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki do petersburga »

  Urząd Turystyczne Sambia zostało założone w 2006 r. natomiast jest prowadzone przez osoby mające biegłość zaś wyższe wykształcenie w zakresie organizacji tudzież obsługi turystyki. Dlatego też jakość świadczonych przez nas usług stoi na wysokim poziomie.Wychodząc na przeciw rosnącym wymaganiom naszych dotychczasowych Klientów stworzyliśmy ocykany brama turystyczny umożliwiający dokonanie pełnej rezerwacji bez wychodzenia z domu.WYCIECZKI DO ROSJI/WYCIECZKI ROSJAPoświęciliśmy go Sankt Petersburgowi najpiękniejszemu miastu świata (wycieczki petersburg/wycieczki do petersburga)Dzięki sprawdzonej bazie organizatorów turystyki gwarantujemy wyrobiony poziom usług, oraz tym samym pełną satysfakcję klientów.
  Sankt Petersburg samolotem!!
  Urząd Turystyczne Sambia zostało założone w 2006 r. a jest prowadzone przez osoby mające doświadczenie tudzież wyższe wykształcenie w zakresie organizacji natomiast obsługi turystyki. Dlatego też jakość świadczonych przez nas usług stoi na wysokim poziomie.WYCIECZKI DO ROSJI/WYCIECZKI ROSJAPoświęciliśmy go Sankt Petersburgowi najpiękniejszemu miastu świata (wycieczki petersburg/wycieczki do petersburga)
  Sankt Petersburg samolotem!!Biuro Turystyczne Sambia zostało założone w 2006 r. natomiast jest prowadzone przez osoby mające rutyna zaś wyższe wykształcenie w zakresie organizacji zaś obsługi turystyki. Dlatego także jakość świadczonych przez nas usług stoi na wysokim poziomie.Wychodząc na przeciw rosnącym wymaganiom naszych dotychczasowych Klientów stworzyliśmy doświadczony brama turystyczny umożliwiający dokonanie pełnej rezerwacji bez wychodzenia z domu. sanktpetersburg.com.pl]WYCIECZKI DO ROSJI /WYCIECZKI ROSJAPoświęciliśmy go Sankt Petersburgowi najpiękniejszemu miastu świata (wycieczki petersburg/wycieczki do petersburga)Dzięki sprawdzonej bazie organizatorów turystyki gwarantujemy zorientowany poziom usług, natomiast tym samym pełną satysfakcję klientów.
  Sankt Petersburg samolotem!!Poza sprzedaży agencyjnej wyżej wymienionej specjalizujemy się w pełnej obsłudze turystów przyjeżdżających na Suwalszczyznę, Mazury Garbate, Pojezierze ełckie, Mazury oraz Wileńszczyznę. Posiadamy w swej ofercie dużo imprez wyjazdowych po tych regionach. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb turystów. Istnieje także możliwość zorganizowania wymarzonej przez Państwa wycieczki o dowolny programie, na dowolnej trasie zaś dla dowolnego grona osób.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Mapa województw: