Strony z województwa Podlaskie:

1 · 2 · następna strona »
 • Programy lojalnościowe dla aptek »

  graffmark.pl]Graffmark - Skutecznie Wspieramy Twój Biznes. Prezentujemy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla firm w tym sieci farmaceutycznych. Motywuj swoich klientów i zyskaj ich lojalność wobec swojej firmy!
  Wyposaż swoją aptekę w atrakcyjny graffmark.pl]program lojalnościowy dla aptek ! Obecny rynek poznał już dobrze siłę potężnego narzędzia marketingowego jakim jest partnerski system lojalnościowy dla klientów, dlatego też nasza firma jako solidnie funkcjonująca platforma B2B udostępnia w ramach współpracy partnerskiej dwa różne programy lojalnościowe dla firm. Znaczkowy program lojalnościowy Europunkty.pl oraz Wirtualny program motywacyjny epunkty. Programy są przystosowane do momentalnego wdrożenia, jest także możliwość dany program motywacyjny spersonalizować pod kątem Państwa wymogów. Europunkty to tradycyjny program lojalnościowy w którym wyposażamy naszego partnera w spersonalizowane katalogi nagród oraz holograficzne naklejki. Klienci zgromadzone znaczki zamieniają na nagrody z katalogu. Epunkty to współczesny system motywacyjny opierający się na wirtualnych kontach ulokowanych na specjalnie utworzonych stronie internetowej www. (NazwaTwojejFirmy) .epunkty.pl Klienci mają całodobowy dostęp do swojego konta za pośrednictwem którego mogą sprawdzić obecne saldo punktowe i dokonać zamiany punktów na ciekawe nagrody rzeczowe. Wieloletnia praktyka na naszym rynku pomaga nam sprostać nawet najwyższym wymaganiom stawianym przez obecny rynek marketingowy. Do dyspozycji posiadamy własne zaplecze logistyczne co wiąże się ze zmniejszeniem kosztów dla naszego partnera, dodatkowo zajmujemy się pakowaniem, adresowaniem, wysyłaniem oraz obsługą reklamacji produktów. Działamy w całej Polsce. Graffmark, Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Białystok »

  www.studiopaparazzi.pl W każdym mieszkaniu znajdują się wszelkiego rodzaju pamiątki. Jeżeli ktoś zawarł związek małżeński, to z całą pewnością w jego mieszkaniu znajdują się ślubne zdjęcia Białystok. Nie zawsze są one na widoku, ponieważ po latach małżeństwa zdjęcia weselne Białystok zamieniamy na fotografie swoich dzieci czy wnuków. Jednak zawsze zdjęcia ze ślubu zajmują szczególne miejsce w naszym życiu. Czujemy do nich sentyment i nawet w momencie rozpadu małżeństwa nie jesteśmy wstanie z nimi się rozstać. Patrząc na te fotografie przypominają nam się szczęśliwe chwile oraz nasza młodość. Osoba, z którą wzięliśmy ślub, zawsze będzie dla nas ważna. Jakby nie patrzeć przez jakąś część życia spędzaliśmy z nią bardzo dużo czasu. Na pewno zna nas ona lepiej niż ktokolwiek inny. Nawet jeżeli nie uda nam się uratować związku, to i tak partner jest dla nas ważny, chociaż na początku rozstania z całą pewnością czujemy złość oraz żal i zarzekamy się, że nigdy więcej nie chcemy widzieć osoby, z którą zdecydowaliśmy się stanąć na ślubnym kobiercu.

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Białystok »

  Ośrodek Integra to profesjonalny zespół o wieloletnim stażu w pracy terapeutycznej. Są to terapeuci rodzinni i lekarze pracowniaintegra.pl/polecamy/blog]psychiatrzy . W ośrodku Integra pomagamy poprzez psychoterapię osób dorosłych, rodzin z dziećmi oraz małżeństw.
  poradniaintegra.wordpress.com]Psychoterapia którą stosujemy w naszej placówce pomaga w zrozumieniu siebie i swojego życia oraz relacji z innymi ludźmi. W ten sposób wewnętrzne wyobrażenie siebie ulega zmianie. Relacja z drugim człowiekiem, jaka tworzy się między terapeutą a pacjentem, jest istotnym czynnikiem, głównym narzędziem, podstawowym sposobem leczenia.
  Psychoterapeuta idzie za potrzebami pacjenta, towarzyszy mu podczas procesu przemiany.Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i wiedzy o psychice człowieka może odpowiednio wpływać na bezpośrednio dziejące się w terapii sytuacje. Analiza mechanizmów zachowań klienta i przyczyn jego kłopotów pozwalają na znalezienie rozwiązania problemów w gabinecie.

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • CUKRZYCA »

  www.cukrzycaazdrowie.pl]Cukrzyca to podstępna i dotykająca coraz większą ilość społeczeństwa choroba.Warto poznać przyczyny cukrzycy, objawy i metody radzenia sobie z nią.Magazyn Cukrzyca a Zdrowie jest wydawany bezpłatnie i rozprowadzony przez stowarzyszenia chorych na cukrzycę, szpitale, poradnie diabetologiczne itd. Magazyn jest w całości poświęcony chorobie cukrzycy. Piszemy w nich o rzeczach najważniejszych w chorobie cukrzycy, o jej objawach, przyczynach i sposobach leczenia. Nasze motto brzmi: Cukrzyca to nie koniec świata. Kliknij do Nas i naucz się żyć i radzić sobie z cukrzycą. Wstąp także na nasze forum internetowe i wyraź swoją opinię, zasięgnij porady. Po prostu bądź na Nami.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Salon fryzjerski, kosmetyczny - Białystok AGNES - dobry fryzjer »

  Salon fryzjersko-kosmetyczny Agnes z Białegostoku zaprasza na zabiegi z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki.
  Białostocki Agnes to prestiżowy zakład oferujący usługi fryzjersko-kosmetyczne funkcjonujący od 1995 roku.
  Odwiedziny w salonie to gwarancja spędzenia czasu w sympatycznej i przychylnej atmosferze i poddanie się zabiegom wykonywanym poprzez najlepszych znawców.
  Załoga zakładu Agnes szkoliła się w znakomitych akademiach fryzjerstwa francuskiego, Akademii L`Oreal, Amerykańskiej Szkole Pivot Point czy Akademii Berendowicz&Kublin.
  Nasz zakład fryzjersko-kosmetyczny z Białegostoku proponuje Państwu pełny komplet usług fryzjerskich: fachową wsparcie, odnowę, czesanie, strzyżenie, farbowanie, baleyage, trwałą oraz fryzury ślubne. Systematycznie poprawiamy bieżącą ofertę strzyżeń i koloryzacji nawiązującą do obecnych stylów mody.
  Posiadamy też obfity wachlarz usług kosmetycznych:
  mezoterapię bezigłową, peeling kawitacyjny, sonoferezę, mikrodermabrazję diamentową, żelazko antycellulitowe, masaże, aromaterapię, kompleksową pielęgnację podstawową i specjalistyczną twarzy, ciała, dłoni i stóp oraz fachowy makijaż zgodny z najno.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wkładki i obuwie ortopedyczne - ORTOREHAMED Olsztyn »

  Firma od początku działania zajmuje się wykonywaniem wkładek ortopedycznych indywidualnych. Każda wykonywana przez nas wkładka ortopedyczna jest pod konkretne wymagania terapeutyczne stóp.
  Nasza firma to także dystrybucja sprzętu medycznego stosowanego w opiece długoterminowej domowej jak i w placówkach medycznych.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gynostemma pentaphyllum (jiaogulan) »

  Gynostemma pentaphyllum (jiaogulan) pochodzi z południowych Chin. Jest jeszcze mało znanym ziołem w Europie i innych krajach, ale jego właściwości są uniwersalne, ponieważ wzmacnia układ i harmonizuje wszystkie funkcje człowieka. Taki jak żeń-szeń tyle że lepszy - tak zwykli mawiać o tym niezwykłym zielu Chińczycy. Gynostemma pentaphyllum (jiaogulan) wspomaga normalizację ciśnienia krwi oraz poziomu cholesterolu, Poprawia także metabolizm oraz reguluje poziom cukru we krwi. Wiele osób zauważyło że pijąc herbatę Gynostemma zamiast kawy, czy herbaty o wiele mniej choruje.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Mapa województw: